Зимовий спецодяг

Товари 1-24 з 30
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Великий вибір якісного і теплого робочого одягу

Забезпечення задовільного теплового обміну для тіла людини в зимовий період є однією з основних вимог до спецодягу. Незалежно від захисних властивостей, зимовий одяг має створювати необхідний мікроклімат. Тому виробники спецодягу враховують і можливі тепловиділення людини під час праці, і метеорологічні параметри зовнішнього середовища. Все це впливає на конструкцію виробів, фізико-хімічні властивості використаних матеріалів та ін.

В інтернет-магазині ProStil представлені якісний та практичний теплий одяг з простим дизайном за прийнятними цінами. У асортименті костюми, куртки, жилети, брюки, натільна білизна, головні убори та інше, все необхідне для роботи взимку. Пропоновані моделі можуть бути використані як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Вони підходять для будівельників, вантажників, майстрів СТО та представників інших робітничих професій. Крім того, такий одяг часто купують для побуту, домашнього використання.

Пошиття під замовлення і покупка оптом

В наявності моделі для рядових робітників виробництва і менеджерського складу. Якщо ви вирішите розробити корпоративний стиль, ми подбаємо про брендування – нанесемо емблему, логотип або інший відмітний знак організації. При розробці моделей враховуються всі вимоги Державних Стандартів, тому можете бути впевнені, спецодяг забезпечує належний захист і буде зручним для роботи. Ми подбали, щоб добре утеплити спецодяг для зими. Захисні властивості нашого спецодягу враховують спеціалізовані показники якості:

  • теплопровідність, повітро- і паропровідність;
  • температуру підодягового простору, залежно від фізичної активності й інтенсивності праці;
  • опір механічному впливу на спецодяг та його частини;

Компанія використовує при виготовленні тільки якісні сертифіковані матеріали, в тому числі поліестер. Головні плюси одягу – міцність, захист від вологи і зручний дизайн, який не обмежує рухів і при цьому легко чиститься.

За допомогою інтернет-магазину ПроСтиль ви зможете заощадити на спецодязі для співробітників своєї компанії. Ми пропонуємо пошиття моделей під замовлення з урахуванням ваших побажань стосовно зовнішнього вигляду і корпоративного стилю. При цьому товар можна придбати за оптовими цінами. А можливість швидкої доставки в будь-яке місто України позбавить від зайвих клопотів. Тобто представник компанії робить замовлення з робочого місця, затім затверджує сигнальний зразок товару, і у призначений час компанія отримує доставку. Це зручно і вигідно.

Повна версія

Мобільна версія