Спецодяг для будівельників

Товари 1-9 з 9
 

Якісний захисний одяг для будівельників пропонує ПроСтиль

Будівництво – галузь дуже потужна, включає чимало видів роботи на вулиці та в приміщеннях. робочі та інженерно-технічний персонал потребують спецодягу, котрий не тільки захищатиме тіло надійно, але й матиме сучасний вигляд. Одяг для будівельників від компанії ProStil – це зручні та практичні речі, які убезпечать працівника навіть в екстремальних умовах. А прогресивні технології брендування забезпечують індивідуальний підхід до їх дизайнерського оформлення.

Ми пропонуємо міцні й комфортні вироби якісного пошиття. Представлений у цьому розділі спецодяг підійде для різних робочих професій на будівництві, та й не тільки. Широка область застосування дозволяє використовувати такі засоби в різних галузях промисловості.

У комплекті робочі куртки і штани, в деяких випадках напівкомбінезони, пошиті за усталеними стандартами державного і європейського рівня. Догляд за виробами, які ми пропонуємо, не вимагає особливих зусиль. Їх можна прати вручну, в машині або здавати в хімчистку. Вироби пошитті із зносостійких і термостійких тканин, з яких легко видаляти забруднення. А якісне пошиття спецівки для будівельників гарантує тривале користування.

Пошиття костюмів на замовлення – практичний підхід до справи

Головна відмінність одягу від ProStil – простий дизайн, який ви завжди можете доповнити своїм логотипом або емблемою. Клієнт може самостійно вибрати тканину та кольорову гаму, або скористатися порадами фахівців. Для зручності на виробництві костюми оснащені внутрішніми та накладними кишенями, подвійний шар тканини нашито на рукавах і колінах, і оздоблені світловідбиваючими смугами та мають інші деталі, які роблять одяг ще практичнішим.

Швейне виробництво компанії ПроСтиль забезпечене сучасним модернізованим обладнанням, тому легко справляється з великою кількістю замовлень. Наші майстри допоможуть вибрати відповідну фурнітуру і матеріал для пошиття будівельного костюма, відправлять замовнику на затвердження презентаційний зразок. І лише коли ви переконаєтеся, що якість і вигляд робочої форми для будівельників відповідає заданим критеріям, компанія візьметься за серійний випуск. Будьте певні – замовлення швидко виконується і доставляється за вказаною адресою.

Ознайомтеся з акційними пропозиціями, додатковими послугами (брендування, доставка) і вибирайте якісний одяг в нашому інтернет-супермаркеті.

Повна версія

Мобільна версія