Фартухи і нарукавники (демісезонний спецодяг)

Проблеми, що ховаються за уявною простотою вибору фартухів

Фартух з нарукавниками надягають поверх робочого одягу, щоб поліпшити індивідуальну безпеку, незалежно від сезону року. В окремих випадках їх носять просто поверх повсякденного одягу. Навесні та восени ці вироби застосовують у поєднанні з робочими костюмами, комбінезонами й куртками. Використовуючи таке недороге доповнення, можна продовжити термін служби спецодягу, підвищити рівень захищеності від промислових забруднень і механічних пошкоджень. Це актуально на роботі в майстернях, в сфері обслуговування, в цехах по переробці і консервації сільськогосподарської продукції, на тваринницьких фермах, де інде.

З огляду нате, що за конструкцією фартухи й нарукавники максимально прості, основну увагу потрібно приділяти правильному підбору матеріалів для їх виготовлення. Саме це забезпечує максимальний ефект від застосування таких засобів індивідуального захисту. Так, у переробній галузі застосовуються фартухи і нарукавники, виготовлені з прогумованих матеріалів або тканин з водовідштовхувальним просоченням. Для зварювальних робіт та деяких складних завдань у цехах промислових підприємств ці вироби шиють з брезентових тканин підвищеної щільності. А от у сфері побутового обслуговування, харчування, в медустановах та хімлабораторіях більш затребуваний одяг з легких, але міцних тканин. Як бачимо, до вибору робочого фартуха в кожній галузі є свої підходи. 

Вам надається гарантовано високоякісна продукція

Підбираючи засоби індивідуального захисту підприємці попередньо визначаються з вимогами. Діють чіткі рекомендації нормативних документів з охорони праці щодо характеристик спецодягу в кожній сфері діяльності. Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» виконує пошиття спеціального одягу, згідно з вимогами державних стандартів. Наше спеціалізоване виробництво оснащене передовими технологічними лініями з сучасним обладнанням. Фартухи та інші речі будуть оздоблені фірмовими знаками чи корпоративною символікою – за побажанням покупця.  

На сайті інтернет-магазину широкий асортимент спеціального одягу: напівкомбінезони, штани, футболки, халати, жилети, гольфи, блузи, сорочки та ЗІЗ. Ви зможете купити вже готові вироби, або оформити замовлення на індивідуальний пошив. Ми відпускаємо продукцію оптом і в роздріб. При формуванні цін використовується гнучка система знижок. Незмінно висока якість товарів підтверджується сертифікатами відповідності. Замовляйте професійний спецодяг у професіоналів своєї справи.

Повна версія

Мобільна версія