Робочий одяг

Товари 1-24 з 62
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Поділ спецодягу за призначенням

У наш час робочий одяг – абсолютна норма для сфер виробництва й обслуговування. І в кожній галузі використовується спеціально розроблена форма, за нормативами й відповідними вимогами. Неодмінно враховуються конкретні професійні умови для забезпечення надійного захисту людини. Так, на металургійних підприємствах потрібен міцний, вогнетривкий одяг для робітників у плавильних цехах, а на зручному одязі для робітників автодорожніх підприємств нашиваються світловідбиваючі смуги. Для роботи на відкритих об'єктах один з варіантів спецодягу – непродувні, вологонепроникні моделі. А у малярів костюми пошиті з тканин, стійких до впливу лакофарбової продукції. 

Залежно від специфіки виробництва робочий одяг може виконувати різні функції:

  • захищає від виробничих забруднень, пошкоджень і травм;
  • забезпечує захист від опіків, від ураження електричним струмом;
  • використовується в умовах високих, або низьких температур,
  • має антибактерицидні властивості, перешкоджає негативному впливу хімічних речовин
  • сезонного призначення та ін.

Нерідко такий одяг надягається поверх комплекту натільної білизни. У більшості випадків в комплекти робочого одягу входять захисні рукавички (рукавиці) і головні убори. Значна частина робочого одягу призначена для представників чоловічих та жіночих професій, тому швейні компанії створюють різні оригінальні моделі для конкретної галузі виробництва. 

Пошиття робочого одягу

Власники підприємств дбають, щоб робочий одяг чітко виділяв співробітника, вказуючи на його професійну діяльність. Тому уніформа у наш час не тільки забезпечує захисну функцію, але й підтримує імідж працівника відповідної компанії. Корпоративний одяг шиють з матеріалів європейської якості. Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» спеціалізується на виготовлені таких виробів за індивідуальним замовленням.

Та на сайті магазину завжди є і класична спецівка, яка має стандартні параметри за розміром і особливостями пошиву. Залежно від конкретних професій, вона відрізнялася зовнішнім виглядом та переліком певних властивостей. Відповідно до чинного законодавства, до спецодягу ставляться такі вимоги:

  • матеріали легко очищаються від бруду;
  • міцні тканини з надійними швами;
  • традиційні колірні рішення;
  • наявність кишень для інструментів.

В інтернет-супермаркеті ProStil представлено широкий ряд товарів, їх зручно замовляти оптом.  Каталог магазину дозволяє вибрати максимально відповідні позиції і замовити саме ту форму, яка буде відповідати всім вимогам замовника. У разі виникнення питань щодо характеристик товару, можна звернутися до служби підтримки.

Повна версія

Мобільна версія