Демісезонні напівкомбінезони (спецодяг)

Необхідний рівень надійності і якості демісезонних комбінезонів

Приймаючи рішення, який демісезонний спецодяг вибрати, необхідно чітко сформулювати вимоги до нього. В першу чергу це відповідні властивості матеріалів, та фасон виробу. Сучасні напівкомбінезони з сумішевих тканин підійдуть для широкого спектру професій. Підвищена щільність і стійкість до розривних навантажень забезпечують достатню зносостійкість одягу. В окремих випадках, згідно до вимог нормативних документів з техніки безпеки, демісезонні комбінезони шиють з застосуванням тільки бавовняних тканин або матеріалів з просоченнями. Це пов'язано зі специфікою виробничих процесів в окремих галузях. Конструкція напівкомбінезона зручна, з раціонального розміщеними кишенями та бічними застібками з обох сторін. Передбачена можливість регулювання по росту за допомогою шлейок. На колінах нашиваються підсилюючі накладки. У тому одязі робітники почуватимуться комфортно.

Багатопрофільна високоякісна спецівка

Весняні і осінні перепади температури, зміна режимів в процесі роботи призводить до захворювань, тому в періоди міжсезоння використовуються легкі робочі куртки, костюми, комбінезони, халати, жилети, брюки, головні убори, футболки, білизна, гольфи, блузи, сорочки, фартухи. В інтернет-супермаркеті ProStil представлено повний перелік якісного спецодягу, який знадобиться при роботі на відкритих проммайданчиках, на будівництві, в комунальній сфері, в цехах великих промислових підприємств. Вони забезпечують надійний захист, повністю відповідають умовам ДСТУ.

На сайті магазину можна замовити індивідуальне пошиття напівкомбінезонів та інших ЗІЗ та нанесення логотипу компанії чи інших варіантів брендування. Ми ведемо продаж оптом і в роздріб. Ціни формуються із застосуванням гнучкої системи знижок. Якість продукції підтверджується сертифікатами відповідності. Пропонуємо вам взаємовигідну співпрацю.

Повна версія

Мобільна версія