Літні робочі напівкомбінезони (спецодяг)

Товари 1-2 з 2
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Тканини для літніх напівкомбінезонів – основні вимоги до них

При виборі тканин рекомендується приділяти максимальну увагу умовам експлуатації спецодягу. Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» віддає перевагу сумішевим тканинам: бавовна з додаванням синтетичного волокна. У різних варіантах процентне співвідношення цих складових буває різним. За необхідності забезпечити поліпшену вентиляцію і поглинання зайвої вологи використовуються натуральні матеріали. Літній спецодяг вимагає частого прання чи хімічного чищення, тому виготовляється з тканини з підвищеним вмістом поліестеру.

У конструкції напівкомбінезона наявні прорізні кишені з боків у поєднанні з накладною кишенею на грудях. Для бічних застібок використовуються гудзики. По талії вшита еластична тасьма, спинка з нагрудником з'єднується, щоб регулювати одяг по росту. Ми навели приклад стандартного робочого одягу. У випадках, коли специфіка виробництва вимагає індивідуального підходу до забезпечення спецодягом, рекомендується пошиття під замовлення.

Професійний підхід до створення корпоративної уніформи

Відповідність спеціального одягу температурним режимам є однією з вимог нормативних документів з виробничої санітарії і гігієни праці, задля комфорту та безпеки працівників, зниження професійних захворювань на виробництві. Інтернет-магазин ProStil веде продаж спецодягу в широкому асортименті. У нас можете купити літні напівкомбінезони, костюми, камуфляж, жилети, головні убори та ін. Всі ці вироби максимально відповідають стандартам. Такий одяг не утрудняє рухів, добре комбінується з іншими елементами ЗІЗ. Ця універсальність дозволяє використовувати напівкомбінезони на будівельних майданчиках, станціях техобслуговування автомобілів, в житлово-комунальній сфері.

Поряд з цим, ми якісно виконаємо замовлення з індивідуального пошиття спецодягу. До ваших послуг опт і роздріб, гнучка система знижок, оперативна доставка замовлень. Ми зробимо все, щоб ви стали нашими постійними клієнтами.

Повна версія

Мобільна версія