Захист органів слуху

Товари 1-13 з 13
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Захист органів слуху за найкращими цінами

Підприємство-виробник: компанія «простиль» .

Якщо виробничий процес на Вашому підприємстві невідривно пов'язаний з високим рівнем шуму, при якому небезпечно працювати, як раз для таких ситуацій і існують засоби індивідуального захисту для слуху. Це стосується таких сфер промисловості, як, наприклад, металургія, будівельна галузь, робота на заводі і так далі.

Для того щоб кожен Ваш співробітник дотримувався на своєму робочому місці всю техніку безпеки і не шкодив своєму здоров'ю або робочому процесу, Ви можете придбати засоби захисту органів слухав нашому інтернет-магазині. Тоді Ви зможете бути спокійні і не переживати про те, що хтось із Ваших співробітників завдасть шкоди своєму здоров'ю.

Купити засоби індивідуального захисту органів слуху найкраще у нас

Якщо Ви вирішите придбати засоби захисту слуху оптом, тоді Ви не помилитеся. Захист органів слуху досягається за рахунок спеціальних навушників, розрахованих на працю в умовах дуже високого рівня шуму. Форма цих навушників може відрізнятися від об'ємних великих до дрібних і непомітних затичок. Варто відзначити, що і об'ємні, і компактні навушники для захисту від шуму дуже зручні при експлуатації.

Причому дизайн цих засобів індивідуального захисту спеціально зроблений так, щоб навіть при тривалій експлуатації (наприклад, при десятигодинний робочий день) у Ваших працівників не виникало ніякого дискомфорту від навушників. До переваг подібних засобів захисту слуху відноситься і те, що вони вибірково поглинають шум. На практиці це проявляється так, що людську мову в таких навушниках буде чутно, а от виробничий шум - немає. Так що Ваші співробітники будуть надійно захищені від небезпечного шуму, але в той же час продуктивність їх праці анітрохи не постраждає.

Протишумові навушники з доставкою по всій Україні

Купити протишумні навушники в інтернет магазині найпростіше. Так Ви зможете заощадити не тільки свої гроші, а й час, адже Вам не доведеться їздити по магазинах. Крім того, наші ціни приємно порадують всіх клієнтів. Як завжди, для оптових клієнтів у нас передбачена гнучка система знижок на продукцію.

Крім того, наш інтернет-магазин завжди готовий проконсультувати Вас з питань придбання засобів індивідуального захисту і захисту органів слуху. Ми надамо Вам всю необхідну інформацію про товар, який Ви збираєтеся придбати. Додайте сюди ще й оперативну доставку по всіх містах України, і Ви зрозумієте, де купити протишумні навушники найкраще. Тільки кращу якість за прийнятною ціною.

Повна версія

Мобільна версія