Спецодяг для мийників

Товари 1-5 з 5
 

Спецодяг для мийників авто – затребувані моделі 

В асортименті нашого інтернет-магазину ProStil є зручні комбінезони, костюми, куртки та інший спецодяг для автомийника. Пропоновані моделі досить затребувані в цій галузі й підходять для інших працівників комунального господарства, промисловості чи сфери обслуговування. При пошитті виробів враховані всі вимоги Державного Стандарту, а якість відповідає європейському рівню.

Для виготовлення використовуються відповідні матеріали: грета, брезент та інші водо- й пиловідштовхуючі тканини. Вони відмінно захистять від виробничих забруднень. Одяг не вимагає особливого догляду, ви зможете прати речі вручну, в машинці або здавати в хімчистку. Колір і розмір можна вибрати, виходячи з власних потреб. Зносостійкість спецодягу забезпечується подвійними шарами тканини в особливо схильних до протирання місцях – на колінах і ліктях. Для роботи на відкритому повітрі можна підібрати одяг з утеплювачем.

Переваги пошиття спецодягу на індивідуальне замовлення

При пошитті спецодягу на замовлення будуть враховані всі ваші побажання щодо дизайну. Щоб вибрати речі з тканини, яка найбільше підійде для вашої роботи, попередньо проконсультуйтеся з нашими фахівцями. Вони розкажуть все про матеріали, фурнітуру і порадять оптимальний варіант. Але головне – ми нанесемо на спецодяг логотипи, спеціальні написи або емблему підприємства, якщо ви вирішите замовити брендовані речі для всього колективу. Клієнт обов'язково отримає презентаційну модель, щоб переконатися в належному вигляді і якості виробів.

В інтернет-магазині ПроСтиль завжди можна придбати якісну водостійку і зносостійку спецівку для мийників автомобілів. Ми пропонуємо вироби власного пошиття, виготовлені на модернізованих сучасних виробництвах. Крім того, вам доступні покупка оптом і швидка доставка в будь-яке місто України.

Повна версія

Мобільна версія