Прапори України

Товари 1-3 з 3
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

 

Український символ свободи і незалежності на піку популярності

Прапор України є одним із символів нашої країни. Кольорове поєднання блакитного і жовтого кольорів символізує небо над пшеничним полем. Обраний Україною курс на євроінтеграцію викликав справжній сплеск патріотизму в нашій країні. Український прапор сьогодні став символом боротьби за справедливість і гідний рівень життя. Численні мітинги, майдани, акції на підтримку реформ проходять з обов'язковим застосуванням державної символіки України. Патріотично налаштовані люди прикрашають державними прапорами власні будинки, автомобілі, носять одяг із зображеннями національної символіки. Ми з гордістю дивимося на жовто-блакитне полотнище, яке піднімають на честь спортивних перемог українських спортсменів на великих міжнародних змаганнях.

Переваги співпраці з інтернет-магазином Prostil

Пропонуємо на сайті інтернет-магазину Prostil ознайомитися з представленою продукцією: прапори країн світу, історичні полотнища, прапори міст і країн, транспаранти та ін. Ми виготовляємо прапори України стандартних розмірів з якісного поліестеру і інших тканин, виходячи з побажань замовника. Власна виробнича база та сучасне обладнання дозволяють виконувати нестандартні замовлення, виготовляти прапори України практично будь-яких розмірів. Застосування технологій комп'ютерної вишивки, сублімації і шовкографії дають нам можливість випускати продукцію виняткової якості. Дизайнери нашого підприємства допоможуть вам у розробці нестандартних принтів для друку і макетів для вишивки. Ми гарантуємо високі експлуатаційні характеристики виробів.

Як знизити витрати на покупку

Купити прапор України чи міста в інтернет-магазині Prostil ви можете як оптом, так і в роздріб. Для оптової ціни діє гнучка система знижок. Ви зможете зменшити вартість замовлення при роздрібній купівлі, якщо візьмете участь в одній з акцій. Ми надаємо можливість вибрати зручну для вас форму оплати, включаючи оплату при отриманні. Способів доставки теж кілька, у тому числі кур'єрська доставка за вказаною адресою. Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» зарекомендували себе як надійний постачальник. Це пояснюється винятковою якістю виробів і цінами, яких ви не знайдете ні на одному підприємстві, що випускають аналогічну продукцію.

 

Повна версія

Мобільна версія