Теплостійкий одяг

Товари 1-1 з 1
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Професійне використання вогнестійкого костюма

Для робітників, що працюють на підприємствах, де технологічні процеси пов'язані з високими температурами, гарячими речовинами, відкритим вогнем чи тепловим випромінюванням, використовують спеціальний вогнестійкий спецодяг. Його призначення: захист від травм, опіку різного ступеня та пошкодження здоров'я персоналу. Традиційно на таких ділянках працюють чоловіки, і вони легко справляються з об'ємним і нелегким костюмом, швидко звикають до роботи в досить складних умовах. Тому основні види вогнестійкого спецодягу розраховані на чоловічі параметри росту і обсягів.

В основному до таких професій відносяться сталевари, плавильники, ливарі, ковалі, газоелектрозварювальники, деякі спеціалісти хімічної промисловості, пожежники й ін.

До складу повноцінного костюма для захисту від високих температур входять:

  • куртка і штани;
  • щільний комбінезон;
  • захисні рукавиці;
  • захисна маска;
  • спеціальне взуття.

На відміну від вологозахисного спецодягу, термостійкі костюми повинні бути повністю закритими. У разі виникнення пожежі або іншої аварійної ситуації, в ході якої в робочому приміщенні може з'явитися значна кількість чадних газів, спецодяг щільно закриває тіло від можливого враження. Ця властивість відноситься до будь-яких підвидів жаростійкого одягу.

Пошиття термостійкого одягу

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» виготовляє спеціальний одяг, призначений для захисту робітників вказаних сфер під час роботи з відкритим вогнем, гарячими або розпеченими деталями та горючими речовинами. Ми чітко дотримуємось важливих показників у виборі матеріалів:

  • гігієнічні – склад сировини, гігроскопічність, паропроникність, повітропроникність, сумарний тепловий опір, вологовіддача;
  • технологічні – поверхнева щільність, жорсткість при згині, обсипальність, товщина тканини;
  • захисні – стійкість проти прогоряння, вогнестійкість, скочування розплавленого металу, вміст вільного формальдегіду, захист від підвищених температур;
  • експлуатаційні – усадка після прання, стійкість проти витирання, очищення від виробничих забруднень, стійкість проти багатократного згину та роздирання, міцність до розривного видовження при розтягуванні.

Перевага віддається захисним властивостям, при цьому спецодяг має відповідати як споживчим, так і виробничим вимогам та ДСТУ. Таким чином забезпечується надійний захист працівника від пошкоджень різного ступеня, включаючи численні види опіків. Просочення волокна, з якого виготовлений матеріал термостійкою одягу, спеціалізованими розчинами забезпечує потрібний ефект. Воно не пропускає через себе гарячий пар і дозволяє вільно виконувати роботу.

В інтернет-супермаркеті ProStil можна підібрати відповідний костюм або подати індивідуальне замовлення. 

Повна версія

Мобільна версія