Захист голови та обличчя

Товари 1-5 з 5
 

 

Засоби індивідуального захисту для різних сфер виробництва

На будь-якому виробництві робочий процес обов'язково вимагає забезпечення співробітників відповідними засобами індивідуального захисту. Особливо жорстко регламентується наявність ЗІЗ на таких як, наприклад, промисловість, енергетика, будівництво, де найчастіше ведуться роботи, пов'язані з електричним струмом, хімічними речовинами, підвищеним тиском, монтажними роботами на висоті й ін. Одним словом, факторів, які можуть зашкодити людському здоров'ю в процесі праці, існує досить багато.

Саме тому техніка безпеки на робочому місці вимагає, щоб всі співробітники мали спеціальний одяг та інші засоби захисту. Купити ЗІЗ в інтернет-магазинах сьогодні не складно. Але придбати вироби на замовлення в інтернет-супермаркеті ProStil, означає забезпечити всіх робітників свого підприємства необхідними засобами, щоб виробничий процес був максимально безпечним і ефективним, а вигляд робочих відповідав корпоративним стандартам.

Купити засоби індивідуального захисту для голови та обличчя дешево можна у нас

Крім того, покупка на сайті заощадить ваш час і гроші, адже ціни в нашому інтернет-магазині приємно вражають усіх покупців. Що ж стосується засобів індивідуального захисту голови і обличчя, до них відносять такі елементи спецодягу, як маски, щитки, каски, маски для зварювальників, шапки та ін.

Ми чітко дотримуємося вимог Державного Стандарту до спецзасобів, котрі використовуються на виробництві, адже здоров'я людини завжди на першому місці.

Повна версія

Мобільна версія