Літні фартухи і нарукавники (спецодяг)

Пошиття міцних фартухів і нарукавників

Фартухи і нарукавники – засоби індивідуального захисту, які використовують робочі ремонтних майстерень, станцій техобслуговування, фермерських господарств, цехів для переробки м'ясної і рибної продукції. Їх також застосовують як доповнення до літнього спецодягу, поєднують з робочими костюмами, напівкомбінезонами, халатами. Ці елементи захищають спецодяг від забруднень і впливу механічних факторів. Підбір спеціальних тканин для пошиття сприяє збільшенню практичності і багатофункціональності фартухів та нарукавників.

Матеріали підбираються, виходячи з умов експлуатації та специфіки виробничих процесів. Добре зарекомендували себе сумішеві тканини. Поєднуючи в різному процентному співвідношенні натуральні і синтетичні волокна, вдалося створити цілий ряд тканин з різними характеристиками. Важливо, щоб такий спецодяг добре піддавався хімічній чистці, мав підвищену щільність, практично не давав усадки після прання. В окремих випадках фартухи і нарукавники виготовляють з прогумованого текстилю або матеріалів з водовідштовхувальним просоченням. Для робіт, пов'язаних зі зварюванням та різанням металів, в металургійній промисловості, використовується спецодяг, виготовлений з брезенту з вогнезахисним просоченням. Для того, щоб максимально врахувати всі нюанси експлуатації, рекомендується індивідуальне замовлення на пошиття ЗІЗ.

Максимум послуг і мінімум витрат

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» пропонує вам послуги з постачання спецодягу. У нас ви можете купити літні напівкомбінезони, костюми, халати, камуфляж, жилети, головні убори, білизну натільну. Будучи безпосереднім виробником, ми зможемо виконати будь-яке, найскладніше замовлення з індивідуального пошиття. При необхідності ми зробимо брендування спецодягу із застосуванням технологій комп'ютерної вишивки, шовкографії або сублімації. Продаж здійснюється оптом і в роздріб. До ваших послуг доступні ціни, гнучка система знижок, зручна форма оплати. Якість продукції контролюється на всіх етапах виробництва і відповідає кращим європейським зразкам. Ми якісно і в стислі терміни виконаємо ваше замовлення!

Повна версія

Мобільна версія