Літні жилети (спецодяг)

Товари 1-3 з 3
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Спеціалізовані жилети для літніх робіт

Основною функцією, яку виконують літні жилети, є візуальне позначення присутності працюючої людини. Такий спецодяг називається сигнальним. Його використовують дорожні робітники, служби МНС, співробітники ДАІ, будівельники. Всі ці роботи проходять в умовах підвищеної небезпеки, вимагають максимальної уваги.

В інтернет-супермаркеті ProStil є жилети, які відносяться до категорії сигнального одягу підвищеної видимості. При їх виготовленні використовуються кольорові фонові і світловідражаючі матеріали. Застосування саме таких елементів строго регламентоване вимогами нормативних актів з охорони праці та Держстандартами.

Вибір тканини і моделі – це не так просто, як здається

Найбільш часто пошиття літніх жилетів проводиться з тканин яскраво-оранжевого кольору. В окремих випадках допускається застосування салатових кольорів. Такі колірні рішення спрямовані на залучення максимальної уваги оточуючих. З огляду на необхідність забезпечення безпеки в умовах поганої видимості, жилети оснащуються світловідбиваючими смугами. Їх ширина і розташування також строго регламентується нормативними документами.

Літні жилети виготовляються зі змішаних і чисто синтетичних тканин. Матеріали для пошиття жилетів перевіряються навіть на збереження експлуатаційних характеристик після певної кількості циклів прання.

За конструкцією вони максимально прості. Прямий крій, дві накладних кишені, застібка на гудзику або липучці. А ось вимоги до розташування на спецодязі сигнальних елементів дуже жорсткі:

  • ширина світловідбивних смуг повинна бути не менше 50 мм, як і відстань між двома горизонтальними смугами;
  • вертикальні смуги розташовані як на спині, так і на грудях.

Як бачимо, в залежності від умов експлуатації і професій, існує цілий ряд специфічних вимог до такого одягу. Щоб їх врахувати, рекомендуємо замовляти індивідуальний пошив.

Де і як купити якісний і недорогий спецодяг

Інтернет-магазин Prostil здійснює продаж високоякісного спеціального одягу. Ми виготовляємо жилети, напівкомбінезони, костюми, халати, камуфляж, головні убори, фартухи і нарукавники, білизну натільну. Всі вироби сертифіковано, відповідають вимогам нормативних документів.

На нашому сайті ви знайдете пропозиції серійних моделей і зможете замовити індивідуальний пошив. Продаж здійснюється оптом і в роздріб. Вартість замовлення формується із застосуванням гнучкої системи знижок. Звертайтеся в інтернет-магазин Prostil і тут вам допоможуть заощадити час і гроші.

Повна версія

Мобільна версія