Літні робочі халати (спецодяг)

Товари 1-12 з 12
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Стильний робочий халат для комфортних умов праці

Доступна ціна та універсальність застосування сприяє тому, що літні робочі халати широко використовуються в різних галузях виробництва та сфери послуг. Це досить комфортний на літо одяг, котрий і надійно захищає від забруднень, і не обмежує свободу рухів. Вони мають надзвичайно широкий спектр застосування:

  • в організаціях харчової промисловості;
  • в сфері побутового обслуговування;
  • в підрозділах аграрно-промислового комплексу та сільгоспвиробництва;
  • при вантажно-розвантажувальних роботах;
  • в майстернях з обробки деревини та металу;
  • в сфері охорони здоров'я, фармації;
  • на підприємствах переробної галузі.

Тобто халати використовують при проведенні робіт, які не потребують високого рівня захищеності, а в окремих випадках – як додатковий елемент робочого костюма. Максимальна ефективність застосування халатів досягається завдяки підбору тканин для пошиття, що відповідають умовам експлуатації на конкретному виробництві. Окремі нюанси враховуються при виборі моделі виробів. Тому споживачі все частіше обирають можливість шити спецодяг на замовлення, щоб вироби відповідали Національним і Європейським Стандартам ДСТУ EN ISO й мали необхідні для ідентифікації позначки власника.

Вибір товарів – від робочих моделей до уніформи

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» використовує для пошиву літніх халатів натуральні тканини або матеріали змішаної групи. Вирішальним фактором при виборі є санітарно-гігієнічні вимоги і умови експлуатації спецодягу. Сумішеві тканини за деякими параметрами перевершують натуральні. Робочі літні халати, виготовлені із застосуванням таких матеріалів, більш стійкі до розривних навантажень, в меншій мірі схильні до усадки після прання. Натуральні бавовняні тканини застосовуються в тих випадках, коли необхідно забезпечити гарний повітрообмін, виключити можливість накопичення статичної напруги на спецодязі.

Літні халати поділяються на чоловічі і жіночі моделі. В стандартних виробах застосовується прямий крій. Рукави мають манжети на ґудзиках, комір відкладний, передбачено дві накладні кишені. У жіночому модельному халаті відкладний комір обшитий кантом, по талії вшитий пояс. При підборі тканин для пошиття віддається перевага більш світлим тонам. Частіше такі вироби брендують елементами комп'ютерної вишивки. Такий одяг може служити уніформою для співробітників медичних установ, торгових центрів, організацій з надання послуг. 

Купуйте спецодяг без посередників

Інтернет-магазин Prostil пропонує широкий асортимент літнього спеціального одягу: халати, напівкомбінезони, костюми, камуфляж, жилети, головні убори, фартухи і нарукавники, білизна натільна. Крім стандартних виробів, у нас ви можете замовити індивідуальний пошив цих виробів за вимогами корпоративної культури вашого підприємства. Сучасні технології шовкографії, сублімації чи машинного вишивання виконується нанесення логотипів.

Клієнтам надається можливість купити спецодяг без «накруток» посередників, заощадивши при цьому значні кошти. Продаж на нашому сайті здійснюється оптом і в роздріб, із застосуванням різних форм оплати. Замовлення будь-якої за обсягами партії швидко виконуються і доставляються споживачам. Оцініть переваги прямих поставок.

Повна версія

Мобільна версія