Захисні штани (спецодяг)

Товари 1-1 з 1
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

 

Основні вимоги при виборі робочих штанів

Такий вид робочого одягу, як штани, є невід'ємною частиною будь-якого робочого костюма. У комплекті з ними використовуються сорочки, куртки, жилети, гольфи та ін. Коло споживачів цього спецодягу практично необмежений. Це промисловий сектор економіки, будівництво, торгівля, медицина і різні господарства. Залежно від вимог, що пред'являються споживачем, робочі штани можуть істотно відрізнятися конструктивними особливостями. Це наявність додаткових кишень, клапанів, наколінників. Крій робочого одягу повинен забезпечити свободу рухів. Тканини, що застосовуються для пошиття штанів повинні відповідати специфіці робіт, в процесі яких використовується спецодяг. Варто пам'ятати, що основна функція спецодягу – захист.

Особливості підбору тканин для спецівки

Захист від всіляких забруднень і пошкоджень забезпечується певними якостями матеріалів, використаних на пошиття. Для роботи в осінній і зимовий періоди застосовуються штани, утеплені ватином, тканина діагональ зі стовідсотковим вмістом бавовни. У рибалок і мисливців популярністю користуються утеплені камуфльовані штани, виготовлені зі змішаних тканин, що містять бавовну і поліестер. Для підкладки зазвичай використовується бязь. Як бачимо, хоч вибір робочих брюк видається питанням простим, та тут необхідно враховувати чимало важливих параметрів. Тому часто виявляється недостатнім придбати звичайні серійні вироби, правильним рішенням стає пошиття одягу на замовлення.

Пошиття і продаж робочого одягу –  наша спеціалізація

Інтернет-магазином Prostil пропонує весь асортимент захисного одягу власного виробництва. Замовивши спецпошив, ви зможете врахувати всі необхідні споживчі якості і конструктивні особливості майбутнього виробу. У цьому допоможе досвід наших дизайнерів. Спецодяг, виготовлений на замовлення, буде не тільки функціональним, але і красивим. Поряд з пошиттям, ми пропонуємо і послуги з брендування. Використовуючи обладнання для нанесення зображень на тканину методом шовкографії чи сублімації, ми пропонуємо вироби нового покоління – уніформу.

Застосування корпоративного одягу в країнах Євросоюзу довело необхідність цього маркетингового ходу. Використання елементів комп'ютерної вишивки додає відсутні штрихи до образу процвітаючої компанії. Всі вироби шиються відповідно до нормативних актів з охорони праці та ГОСТу. Купити нашу продукцію можна як оптом, так і в роздріб. При формуванні ціни застосовується система знижок. Звертайтеся з питань пошиття і придбання робочого одягу в інтернет-магазин Prostil і ви залишитеся задоволені результатами нашої співпраці.

Повна версія

Мобільна версія