Захисні фартухи і нарукавники (спецодяг)

Товари 1-6 з 6
 

 

Захист від локальних забруднень

У виробничих процесах, пов'язаних з небезпекою локальних забруднень одягу, з успіхом застосовуються фартухи і нарукавники. Цей спецодяг забезпечує надійний захист передньої частини тулуба і ліктьових зон. Простий крій і доступна ціна, в поєднанні з можливістю універсального застосування, дозволяють використовувати ЗІЗ в дуже різних галузях. Це виробничі майстерні, лабораторії, підприємства переробної галузі, цехи промислових підприємств. Важливо підбирати фартух, виходячи зі специфіки виробничого процесу, вимог охорони праці і ДСТУ. Робочі фартухи зазвичай виготовляють з тканини діагональ, що містить 100% бавовняних волокон. Передбачено наявність накладної кишені. Регулювальні зав'язки дозволяють фіксувати фартух на талії. При пошитті нарукавників також використовується тканина діагональ. Гумки, вшиті в області зап'ястя і ліктя, забезпечують надійну фіксацію цього елемента захисного одягу. Такі вироби підходять для робіт, пов'язаних з необхідністю захистити руки.

Необхідність застосування спецматеріалів

У виробничих процесах з більш несприятливими умовами праці використовують фартухи і нарукавники з більш міцних матеріалів. Прогумований фартух виготовляється з водовідштовхувальної прогумованої болоньї. Ця тканина має підвищену щільність, містить 100% поліестеру. Такі матеріали використовують для спецодягу на виробництвах0 пов'язаних з підвищеною вологістю, з необхідністю захисту від води. На підприємствах металургії частіше затребувані вироби з брезенту. Парусина, що застосовується при їх виготовленні – тканина великої щільності, зі спеціальним просоченням. Це дозволяє спецодягу успішно протистояти іскрам і бризкам розплавленого металу. Співробітники підприємств харчової промисловості та медичних лабораторій віддають перевагу білим фартухом з бязі. Такий вибірковий підхід є правильним, але вимагає індивідуального пошиття.

Весь асортимент захисного одягу від одного постачальника

Інтернет-магазин Prostil пропонує вам свої послуги. Наша спеціалізація – пошиття та продаж спецодягу. Виробнича база підприємства дозволяє швидко і якісно виконати найскладніше замовлення. В асортименті представлені практично всі види захисного одягу: костюми, напівкомбінезони, куртки, головні убори, халати і т.п. При індивідуальному замовленні необхідно максимально чітко сформулювати вимоги до майбутнього виробу. І дизайнери підберуть тканини з необхідними характеристиками, розроблять макет спецодягу. Тільки після остаточного узгодження всіх деталей із замовником виріб відправлять у виробництво. Мінімальні ціни, опт і роздріб, система знижок, доставка по всій території України – хіба цього мало? Інтернет-магазин запрошує вас до плідної співпраці.

Повна версія

Мобільна версія