Корпоративні сорочки

Товари 1-1 з 1
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

 

Комплексний підхід в забезпеченні спецодягом

Вирішуючи питання комплексного забезпечення спецодягом, не можна залишати без уваги найменші деталі. Сорочки, підібрані в тон з основним одягом, підігнані по фігурі, завершать образ працівника успішного підприємства. Найчастіше перевага віддається виробам, при пошитті яких використовуються натуральні сорочкові тканини. Одяг, пошитий з такого матеріалу, антистатичний, дозволяє шкірі дихати і зручний у використанні і догляді.

Допускається в певному процентному відношенні застосовувати синтетичні волокна в сумішевих тканинах. Вони використовуються при необхідності збільшення зносостійкості і зменшення ціни виробу.

Спецодяг – як носій прихованої реклами

Все частіше сорочки використовуються як уніформа, забезпечуючи при цьому візуальне сприйняття корпоративної символіки. У комплекті з сорочкою чудово поєднуються напівкомбінезони і костюми. А якщо підходити до питання забезпечення спецодягом творчо, то необхідно використовувати всі плюси, які відрізняють уніформу від звичайного одягу. В першу чергу це впізнаваність вашої символіки, так зване брендування одягу. Воно досягається шляхом нанесення на сорочку або куртку відповідних логотипів. При цьому використовуються технології комп'ютерної вишивки, сублімації і шовкографії. Можливі також варіанти з використанням колірного рішення, комбінування тканин корпоративних кольорів при пошитті виробу. Професійний одяг при цьому використовується як уніформа, носій ненав'язливої реклами вашого підприємства, показник рівня сервісу. Яскравим прикладом може послужити корпоративний одяг для продавців мережі супермаркетів.

Переваги співпраці з інтернет-магазином Prostil

Інтернет-магазин Prostil пропонує вам плідну співпрацю. Будучи розробником і виробником одягу, ми реалізуємо широкий спектр своєї продукції. У нас ви можете купити готовий спецодяг або розмістити замовлення на індивідуальний пошив. Якщо ви зупинили свій вибір на корпоративному стилі, то без допомоги дизайнерів тут не обійтися. В арсеналі наших фахівців - широка колірна гамма тканин, новітнє обладнання. Повний замкнутий цикл виробництва дозволяє всі роботи, від моделювання до пошиття, виконувати без залучення субпідрядників. Це пояснює невисоку ціну на нашу продукцію, доступну для покупки. Продаж здійснюється як оптом, так і в роздріб. Використовуючи інтернет, всі попередні узгодження по силуету, покрою і конструкції можна провести дистанційно. Звертайтеся в наш інтернет-магазин і ми разом створимо одяг, який стане гордістю ваших співробітників.

Повна версія

Мобільна версія