Корпоративні гольфи

Товари 1-2 з 2
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Роль уніформи в формуванні іміджу підприємства

Важливою складовою комфортних умов роботи є одяг. Поряд з чисто практичним підходом до цього питання, необхідно враховувати такий варіант, коли спецодяг сприяє створенню іміджу підприємства. Розглянемо це на конкретному прикладі. Для продавців, офісних працівників, представників сфери послуг та громадського харчування ідеально підходить такий вид одягу, як гольф. При їх виготовленні застосовуються якісні тканини - трикотажне полотно, футер, фліс. Вироби, пошиті з цих матеріалів приємні на дотик, добре переносять багаторазове прання, не втрачаючи яскравості забарвлення.

З огляду на все це, дизайнери одягу рекомендують використовувати гольфи для підкреслення стилю підприємства, позитивного візуального сприйняття в очах клієнта. Уніформа також допоможе змінити менталітет ваших співробітників, встановить для них чіткі рамки культури обслуговування і поведінки.

Брендовий спецодяг від інтернет-магазину Prostil

Корпоративний одяг створює на підприємстві атмосферу причетності спільній справі. І нехай це зовсім маленька складова успіху, але в умовах жорсткої конкуренції її не можна скидати з рахунків. Наш інтернет-магазин Prostil представляє вам широкий спектр послуг, що включають в себе пошиття спецодягу будь-якої складності на замовлення, брендування одягу за допомогою нанесення зображень. Ми розробимо індивідуальний дизайн необхідної вам уніформи. При цьому будуть враховані всі нюанси вашого виробництва. Це знайде своє відображення в підборі тканин і виборі колірних рішень. Гольфи добре виглядатимуть в комплекті з напівкомбінезонами, халатами, жилетами.

Купити форму за індивідуальним замовленням без посередників

Індивідуальне замовлення дозволить врахувати особливі вимоги до вигляду співробітників. В результаті вийде професійний спецодяг, котрий поєднує стиль і комфорт. Всі узгодження можна провести дистанційно, заощадивши при цьому ваш час. Продаж спецодягу на нашому сайті здійснюється як оптом, так і в роздріб.

Будучи одночасно виробником і продавцем спецодягу, ми не потребуємо послуг посередників. Все це допоможе вам купити уніформу за найбільш прийнятними цінами. Передбачено можливість оплати практично будь-яким зручним для вас способом і відправка в будь-яке місто України. Замовте корпоративний одяг в нашому інтернет-магазині Prostil, і ми допоможемо зробити ваш бренд упізнаваним.

Повна версія

Мобільна версія