Захисні плащі (спецодяг)

Товари 1-3 з 3
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

 

Спецодяг періодичного використання

Спеціальні робочі плащі купують з метою підвищення рівня захищеності під час виконання робіт в несприятливих кліматичних умовах. Вони відносяться до засобів захисту періодичного використання. У періоди проведення робіт на відкритих майданчиках такий спецодяг буде затребуваним в різних галузях. Будівельники і нафтовики, дорожні робітники і співробітники МНС, фермери і рибалки – далеко не повний перелік споживачів такого одягу. Відповідно до вимог ДСТУ EN ISO, які диктують умови організації виробничих процесів, застосовуються плащі-палатки, прогумовані плащі, вироби з ПВХ. Тканини, з яких їх шиють, підбираються з таким розрахунком, щоб забезпечити максимальний рівень захищеності і комфорту. В основному, в цей перелік входять болонья, матеріали з ПВХ та спеціальні матеріали зі всілякими просоченнями.

Особливості пошиття непромокаючого спецодягу

При підборі необхідної моделі потрібно звертати увагу на конструкцію виробу. Для плащів з капюшоном на комірі пришивається спеціальна кишеня на блискавці, куди можна прибрати капюшон. На спині повинні бути вентиляційні отвори, які прикриваються спеціальним клапаном. Для зручності, центральна застібка виконана із замка-блискавки з додатковим вітрозахисним клапаном. Бажані підманжети на резинці, щоб захистити від намокання рукавів при роботі під дощем.

Непромокаючий одяг з ПВХ виготовляється із застосуванням зварних швів. При виборі розміру, необхідно пам'ятати, що плащ надівається поверх спецодягу, на робочі костюми, комбінезони, куртки. тому потрібно мати деякий запас по ширині, щоб згодом плащ не заважав рухові. Як бачимо, нюансів при підборі необхідної моделі досить багато. І було б необачно купити перший-ліпший плащ, без урахування специфіки вашої діяльності.

Переваги спецодягу, пошитого за індивідуальним замовленням

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» надає послуги з виготовлення спецодягу під замовлення. Індивідуальний пошив дозволяє врахувати всі тонкощі в підборі матеріалів, особливості фасону для конкретного виробу. Ми якісно виготовимо плащі: непромокаючий прогумований, нейлоновий, з ПВХ. При цьому будуть враховані всі вимоги, що пред'являються до роботи саме з обраним матеріалом. Це необхідно для забезпечення вологостійкості виробу, вимог нормативних документів з охорони праці.

Продаж здійснюється оптом і в роздріб. Розроблено систему знижок, що дозволяє оптимізувати вартість оптового замовлення. Передбачена можливість оплати будь-яким, зручним для замовника способом. За необхідності, забезпечується доставка по всій території України. Вироби, пошиті на нашому підприємстві під замовлення, з урахуванням всіх ваших побажань, надійно захистять від примх погоди.

Повна версія

Мобільна версія