Захисні халати (спецодяг)

Товари 1-12 з 12
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

 

В яких випадках потрібен захисний халат

Досить часто умови праці не вимагають великої кількості спецодягу. У даній ситуації єдина вимога – захистити повсякденний одяг від можливих забруднень. Цю функцію прекрасно виконують халати. Універсальність халатів дозволяє широко застосовувати їх в навчальних майстернях, на всіляких складах, при сервісному обслуговуванні побутової техніки, в різних галузях господарства.

Існує поділ на чоловічі і жіночі моделі. Халат чоловічий робочий зазвичай виконаний з бавовняної тканини діагональ. Прямі рукави мають манжети на ґудзиках, передбачено наявність двох накладних кишень. Комір відкладний, по талії вшитий пояс. У варіанті жіночому частіше – відкладний комір обшитий кантом, спеціальнь витачки й декоративні елементи. Застосуваннятканини зі стовідсотковим вмістом поліестру пояснюється необхідністю витримувати численні цикли чистки і промислового прання. Синтетичні тканини мають більшу зносостійкість, в порівнянні з бавовняними.

Захисний одяг – як носій корпоративної символіки

Окремо необхідно розглянути модель захисних халатів у корпоративному стилі. Тут можливий творчий підхід. Не варто обмежувати вимоги до такого виробу тільки наявністю накладних кишень і поясу по талії. Використовуйте можливості, які відкриває перед вами індивідуальний пошив спецодягу. Це стосується не тільки підбору матеріалів, але і колірного рішення. Найчастіше застосовуються при пошитті сумішеві тканини, котрі мають широкий спектр переваг.

Модельний халат можна перетворити в уніформу для ваших співробітників. В даному випадку, крім застосування корпоративних кольорів при виборі тканин, можна використовувати елементи комп'ютерної вишивки. Логотип підприємства, нанесений на форму, підкреслить рівень надаваних вами послуг. Носіями корпоративної символіки також можуть бути і робочі костюми, куртки, головні убори та інший спецодяг.

Ваше замовлення виконають професіонали

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» пропонує повний пакет послуг з індивідуального пошиття:

  • ми розробимо бездоганну модель одягу;
  • підберемо найкращі матеріали та фурнітуру;
  • здійснимо якісне пошиття;
  • нанесемо будь-які зображення і написи методом комп'ютерної вишивки, сублімації або шовкографії.

При цьому ви будете мати справу з безпосереднім виробником, а не з посередницькою структурою. Це дозволить купити будь-який спецодяг за доступною ціною. До ваших послуг опт і роздріб, система знижок, можливість оплати зручним для вас способом. За необхідності, ми організуємо доставку будь-якої партії продукції за вказаною вами адресою. Всі замовлені у нас вироби будуть відповідати вимогам з охорони праці та чинним на Державним Стандартам. Матеріали, що застосовуються при виготовленні захисного одягу, проходять сертифікацію.

Пошиття і продаж спецодягу – наша спеціалізація. Звертайтеся в інтернет-магазин Prostil і переконайтеся в нашому професіоналізмі.

Повна версія

Мобільна версія