Захисні куртки (спецодяг)

Товари 1-6 з 6
 

 

Вимоги до властивостей захисного одягу

Захисні куртки є обов'язковою складовою повного комплекту спецодягу. При цьому вони добре поєднуються з такими елементами робочого одягу, як напівкомбінезони, брюки, жилети. Цей захисний одяг знаходить своє застосування в будівництві, промисловості, сфері обслуговування, в торгівлі. На більшості промислових підприємств куртки застосовуються відповідно до вимог техніки безпеки для захисту працівників від виробничих травм. До тканин висуваються певні вимоги, що пояснюється умовами експлуатації. Матеріали зі стовідсотковим вмістом натуральних волокон дозволяють шкірі дихати. Сумішеві тканини, що складаються з бавовни і синтетики, збільшують термін експлуатації виробу і знижують його вартість. 

Виготовлення захисного одягу під замовлення

При індивідуальному пошитті враховуються особливості крою, необхідність капюшона і посилення на ліктях. Для охоронних структур пропонуються камуфльовані утеплені бушлати. Зимовий варіант курток виготовляється із тканин з водовідштовхувальним просоченням. Вони утеплюються двома шарами синтепону або ватину, мають капюшон і трикотажні манжети на рукавах. Світловідбиваючі смуги, нанесені на спецодяг – обов'язкова вимога для рятувальних і комунальних служб.

Інтернет-магазин ProStil пропонує скористатися послугами пошиття спецодягу під замовлення:

  • розробка індивідуального дизайну;
  • підбір матеріалів відповідно до конкретних умов експлуатації;
  • пошиття будь-якої партії спецодягу в найкоротші терміни;
  • доставка замовлення споживачам.

При цьому ви можете купити і готові серійні вироби зі складу нашого підприємства.

Переваги співпраці з інтернет-магазином ProStil

Можливості нашого обладнання не обмежені – діє сучасна лінія для пошиву спецодягу. Нанесення на тканину логотипів, написів і будь-яких зображень проводиться методом комп'ютерної вишивки, сублімації і шовкографії. Це дозволяє виготовляти корпоративний спецодяг. При такому підході ви отримуєте можливість використовувати спецівку, як елемент прихованої реклами. Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» пропонує клієнтам купити готову продукцію, оминаючи посередницькі структури. Продаж на сайті підприємства здійснюється як оптом, так і в роздріб. І одяг, і засоби індивідуального захисту проходять обов'язкову сертифікацію і відповідають всім вимогам з охорони праці та ДСТУ. Звертайтеся в наш інтернет-магазин, і ми виправдаємо ваші очікування.

Повна версія

Мобільна версія