Захисні жилети (спецодяг)

Товари 1-1 з 1
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

 

Спецодяг для роботи в несприятливих температурних режимах

Для захисту від впливу знижених температур використовуються всілякі жилети. Це може бути викликано необхідністю додаткового утеплення при несприятливих режимах роботи. Жилети добре комбінуються з багатьма видами спецодягу. Це робочі костюми і напівкомбінезони, халати і плащі. Необхідність їх застосування викликана тим, що в процесі роботи часто трапляються зміни температурних режимів. Наприклад, складські працівники змушені залишати приміщення і виходити на відкриті майданчики для відвантаження матеріалів. Шахтарі піддаються впливу несприятливих температурних факторів при роботі в шахті та підйомі на поверхню. У таких випадках застосування жилетів просто необхідне.

При підборі моделі виробу важливо враховувати деякі функціональні особливості. Наявність подовженої задньої частини забезпечить захист поперекової опори від протягів. А вмонтована для стягування шнурівка в районі талії дозволяє підігнати виріб по фігурі. Застосування при пошитті бавовняної тканини і утеплювача з ватину забезпечать антистатичність і вентиляцію спецодягу.

Продуктивний підхід при виборі захисного одягу

Жилети загального призначення застосовуються у виробничих процесах, що вимагають періодичної зміни температурних режимів. Вони затребувані також в перехідні пори року. Вимоги до таких жилетів зазвичай стандартні: наявність накладних кишень, зручна застібка, утеплення одним шаром ватину. При пошитті в основному використовуються тканини типу діагональ.

У багатьох випадках специфіка виробництва допускає, а іноді і вимагає застосування сумішевих тканин. В цьому випадку виріб шиється з матеріалу, що складається з бавовни і поліестеру з підвищеною стійкістю до всякого роду забруднень. Такі жилети легше піддаються чищенню, переносять більшу кількість циклів прання. Це пояснюється підвищеною зносостійкістю сумішевих тканин. З огляду на всі ці нюанси, найбільш продуктивний підхід при виборі захисного одягу - це пошиття під замовлення. Індивідуальне виготовлення дозволить зробити виріб, що відповідає всім вашим вимогам.

Продаж спецодягу, виготовленого за індивідуальним замовленням

Як виробник спецодягу, ми забезпечимо комплексний підхід до пошиття на спецзамовлення. Отримавши від вас попередній список вимог до спецодягу, наші фахівці підберуть тканини і фурнітуру, що відповідають вашим запитам, розроблять моделі. В процесі узгодження ви зможете внести необхідні зміни і доповнення. За необхідності, на виріб будуть нанесені логотип вашого підприємства або спеціальні написи. Для цього використовується обладнання з комп'ютерної вишивки, сублімації або шовкографії.

Формуючи цінову пропозицію, ми враховуємо всі фактори: опт або роздріб, необхідність застосування при пошитті спецматеріалів, перспективи співробітництва в майбутньому. Довіртеся інтернет-магазину Prostil і ви не будете розчаровані результатом.

Повна версія

Мобільна версія