Захисні напівкомбінезони (спецодяг)

 

Напівкомбінезони – універсальний і доступний захисний одяг

Для захисту від механічних пошкоджень і хімічних забруднень на будівельних майданчиках, в цехах промислових підприємств, в сфері послуг, для працівників комунальних служб з успіхом застосовуються напівкомбінезони. Така популярність пояснюється універсальністю і доступною ціною цього виду робочого одягу. Застосовувані для пошиття напівкомбінезонів тканини підбираються, залежно від умов експлуатації, вимог нормативних документів з охорони праці та Державних Стандартів. В основному, це сумішеві тканини, які складаються з бавовняних і синтетичних волокон. Синтетична складова дозволяє збільшити зносостійкість і зменшити вартість спецодягу. Тканини зі стовідсотковим вмістом бавовни знаходять своє застосування у виробах, до яких висувають підвищені щодо антистастичності. Для роботи в жорстких кліматичних умовах рекомендуються утеплені напівкомбінезони. Їх шиють з тканин з щільною структурою, з утеплювачем із синтепону. Напівкомбінезони для комунальних чи дорожніх служб часто оформляються світловідбиваючими смугами.

Творчий підхід до створення спецодягу

Якщо специфіка вашого підприємства вимагає особливого підходу, рекомендуємо замовити індивідуальний пошив спецодягу і врахувати всі особливості виробничого процесу, умови експлуатації, вимоги до захисних якостей. Тут не обійтися без творчого підходу дизайнерів одягу.

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» пропонує свої послуги:

  • поставка серійних варіантів робочого одягу;
  • індивідуальний пошив за спецзамовленням;
  • корпоративний напрямок в спецодязі;
  • нанесення на одяг символіки, написів, логотипів.

У поєднанні з напівкомбінезонами вибирайте робочі куртки, жилети, халати, плащі, продаж яких також здійснюється нашим інтернет-магазином.

Захисні властивості спецодягу в поєднанні зі стилем і комфортом

При замовленні від вас вимагається максимально чітко сформулювати свої вимоги. Після узгодження всіх питань дизайнери розроблять модель виробу, щоб за всіма параметрами він відповідав вашим запитам. При цьому будуть дотримані норми і вимоги ДСТУ. Напівкомбінезон, виготовлений на замовлення, і прикрашений корпоративною символікою, підкреслить статус вашого підприємства. В арсеналі наших майстрів широка колірна гамма тканин з різною фактурою і складом. В інтернет-магазині Prostil можна купити весь асортимент робочого одягу, як оптом, так і в роздріб. Ми пропонуємо вам вироби, що поєднують захисні властивості, стиль і комфорт.

Повна версія

Мобільна версія