Захисні головні убори (спецодяг)

Товари 1-5 з 5
 

 

Необхідність застосування захисних головних уборів

Нормативні документи з охорони праці в більшості випадків вимагають обов'язкової наявності в комплекті спецодягу такого елемента, як головні убори. Залежно від галузевої специфіки, розроблено досить багато варіантів таких ЗІЗ. Це підшоломники, шапки, ковпаки та ін. На будівельних майданчиках і в промисловості широко застосовують підшоломники. Залежно від умов роботи і погодних факторів вони діляться на зимові та літні. У зимовому варіанті, на відміну від літнього, передбачено утеплення підшоломників за допомогою ватину. При пошитті використовується натуральна тканина діагональ. Це пояснюється тим, що застосування бавовняних тканин дозволяє поліпшити вентиляційні та вологопоглинаючі властивості виробів. Шапки, при виготовленні яких використовується якісна тканина двунитка, затребувані як універсальний захисний головний убір. Застосовуються вони на відкритих майданчиках, в умовах знижених температур, забезпечуючи комфортні умови роботи.

Кепка – універсальний захист голови

Найбільш широке застосування серед усього спектра захисних головних уборів отримали кепки. Завдяки своїй універсальності, вони популярні у працівників сфери послуг, комунальних служб, підприємств торгівлі. Мисливці та рибалки теж не обійшли увагою цей зручний і практичний захист. Камуфльована кепка використовується і як елемент форменого одягу, але її часто можна побачити і на працівниках охоронних структур та силових відомств, і в побуті – на рибалках та мисливцях.

Дизайнери з успіхом комбінують основну тканину зі вставками з сітчастих матеріалів. Це забезпечує хорошу вентиляцію кепок, покращує їх вигляд. При пошитті застосовуються різні варіанти фурнітури для регулювання розміру: липучки, кнопки, ремінні хлястики. Все це для того, щоб зробити по-справжньому комфортну річ. Тому сьогодні вони стали прекрасним доповненням до такого одягу, як робочі костюми, напівкомбінезони, куртки.

Виготовлення та продаж спецодягу

Інтернет-магазин Prostil пропонує весь комплекс послуг з виготовлення спецодягу. Наші дизайнери максимально врахують всі вимоги та побажання замовника. Наявність власного швейного виробництва замкнутого циклу дозволяє нам швидко виконувати замовлення будь-якої складності. Купити спецодяг у нас вигідно ще й з тієї причини, що в ланцюжку виробник – покупець відсутні посередники. Це відображається на ціні виробів. Застосовується система знижок, що також дає істотну економію при закупівлі як оптом, так і в роздріб. Звернувшись за покупкою спецодягу в наш інтернет-магазин, ви отримаєте надійного постачальника і зразкове обслуговування.

Повна версія

Мобільна версія