Захисні костюми (спецодяг)

Товари 1-12 з 12
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Споживчі якості захисного костюма

Практично у всіх галузях промисловості знаходить застосування такий вид спецодягу, як захисний костюм. Його затребуваність пояснюється декількома споживчими якостями:

  • універсальність використання;
  • можливість застосування куртки і брюк окремо;
  • хороша сумісність з іншими видами спецодягу;
  • невисока ціна.

Тобто робочий костюм якнайкраще підходить для попередження випадків виробничого травматизму та захисту від впливів шкідливої виробничого середовища. Умови виробництва диктують свої вимоги в кожному конкретному випадку. Функціональність спецодягу забезпечується за допомогою спеціального крою, всіляких додаткових клапанів та спеціальних накладок в ліктьових і колінних зонах.

Переваги індивідуального виготовлення спецодягу

До підбору тканин для спецодягу пред'являються підвищені вимоги. Це зносостійкість, стійкість до забруднення, здатність витримувати багаторазові цикли прання. При цьому максимально враховується специфіка виробництва. У деяких випадках потрібно захисний одяг тільки з натуральних бавовняних тканин, котрі мають антистатичні властивості, хорошу повітропроникність і поглинання вологи. Для підвищення зносостійкості використовуються сумішеві тканини, які поєднують в собі натуральні і синтетичні складові. Можливий варіант, коли пошив виконують повністю з синтетичних матеріалів. Все залежить від вимог, які пред'являються замовником до спецодягу.

Щоб домогтися оптимального результату, краще замовити індивідуальний пошив. Інтернет-магазин Prostil пропонує широкий асортимент захисного одягу для будь-яких типів виробництва: напівкомбінезони, куртки, жилети, халати, плащі і т.п. Будучи розробником і виробником спецодягу, ми здійснюємо поставки серійних виробів.

Взаємовигідна співпраця з інтернет-магазином Prostil

Спецзамовлення на пошив робочої форми дає можливість замовникам висловити особливі побажання, проконтролювати підбір необхідних за якістю тканин, самостійно визначити колірне рішення, необхідність посилення в місцях згинів. Компанія ПроСтиль з допомогою сучасного обладнання з успіхом використовує сучасні технології брендування одягу – нанесення на костюм символіки підприємства, логотипів, написів. Ці операції проводяться із застосуванням елементів комп'ютерної вишивки, шовкографії, сублімації. В результаті ви можете купити не просто захисний одяг, а комфортну уніформу, яка підкреслить стиль вашого підприємства і рівень корпоративної культури.

Немаловажним є той факт, що весь одяг нашого виробництва сертифіковано з урахуванням вимог нормативних документів і ГОСТів. Продаж виробів здійснюється як оптом, так і в роздріб. Ви можете вибрати найбільш зручну для вас форму розрахунку. А при необхідності, ми доставимо партію товару на зазначену в договорі адресу. Інтернет-магазин Prostil пропонує вам взаємовигідне співробітництво і адекватні ціни.

 

Повна версія

Мобільна версія