Корпоративні жилети

Товари 1-2 з 2
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Незамінність жилета у виробничих процесах

Необхідність використання жилетів разом із щоденним спецодягом підказало саме життя. Професійна діяльність у багатьох галузях промисловості вимагає присутності під рукою великої кількості інструментів. Одяг з додатковими кишенями і можливістю використання спеціальних відділень для утримання інструменту прекрасно виконує ці функції. Для продавців-консультантів сервісних центрів, слюсарів-складальників, електромонтерів жилет є незамінним помічником у процесі їх виробничої діяльності. Умови роботи рятувальників, працівників міліції, дорожніх служб вимагають наявності жилетів зі світловідбиваючими вставками. При певних вимогах жилет використовується, як своєрідна уніформа. Вона виготовляється з використанням тканин різних кольорів, з нанесеною символікою вашого підприємства. При цьому уніформа ще й виконує функції ненав'язливої реклами. Назва вашої фірми стає все більш впізнаваним брендом, а послуги і товари - затребуваними.

Переваги індивідуального пошиття спецодягу

Щоб корпоративна уніформа відповідала всім цим вимогам, рекомендується замовити пошив за спецзамовленням. Інтернет-магазин ProStil пропонує скористатися послугами наших фахівців і можливостями наявного сучасного обладнання. Ми шиємо уніформу найвищої якості в великому асортименті:

За бажанням замовника, корпоративний одяг оформляється не тільки за допомогою колірного рішення, але і шляхом нанесення логотипів і написів. Уніформу, оформлену подібним чином, зроблять більш інформативною і помітною за допомогою комп'ютерної вишивки, сублімації або шовкографії.

Створіть імідж підприємства разом з інтернет-магазином ProStil

Пошиття партії спецодягу почнеться тільки після затвердження вами остаточного варіанту. Цьому передує кропітка робота наших дизайнерів і технологів. Але на чолі стоять саме побажання замовника. З огляду на все це, пошив на спецзамовлення – найбільш прийнятна форма втілення в реальність ідеї корпоративного одягу. Розроблено систему знижок для оптових і роздрібних замовлень. Продаж здійснюється як за готівковим, так і за безготівковим розрахунком.

Уніформа - це складова вашого успіху. Купити звичайну спецовку в наш час вже не досить. Тут потрібен творчий підхід і креативне рішення. Інтернет-магазин ПроСтиль допоможе вам у створенні іміджу підприємства, виконає в стислі терміни найскладніші замовлення.

Повна версія

Мобільна версія