Корпоративні фартухи і нарукавники

Товари 1-4 з 4
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Еволюційні зміни на ринку спецодягу

У питанні забезпечення співробітників спецодягом дрібниць бути не повинно. Від функціональності і захисних якостей ЗІЗ часто залежить продуктивність праці і безпека ваших співробітників. Будь-яка професійна діяльність вимагає індивідуального підходу у виборі засобів захисту. Фартухи і нарукавники набули широкого застосування завдяки практичності та доступності ціни. Сфера їх використання не обмежена. Фартухи для продавців, працівників фаст-фудів, шкільних майстерень – перелік можна продовжувати дуже довго. Останнім часом на ринку спецодягу з'явилася нова тенденція. Все частіше спецодяг, крім своїх захисних функцій, стає своєрідним носієм реклами підприємства, робить його пізнаваним на тлі конкурентів.

Креативний підхід у створенні спецодягу

Корпоративний одяг показує рівень сервісу, робить ваш логотип впізнаваним. З іншого боку уніформа дисциплінує співробітників, окреслює для них чіткі рамки поведінки. Наш інтернет-магазин Prostil допоможе вам добитися ефектного візуального сприйняття в очах клієнта. Для цього у підприємства є найсучасніше обладнання і креативний підхід дизайнерів. Наша спеціалізація - це пошиття і продаж спецодягу, в тому числі корпоративного. Перетворити звичайні фартухи і нарукавники в уніформу допоможе обладнання з комп'ютерної вишивки, нанесення зображень методом шовкографії та сублімації. У поєднанні з правильно підібраними кольорами тканин, такий спецодяг дозволить домогтися максимального візуального ефекту. Широка колірна гамма тканин з різною фактурою і складом, сприяє задоволенню практично будь-яких запитів з боку замовника.

Можливості інтернет-магазину ProStil

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» пропонує вам комплексне обслуговування:

  • підбір необхідних тканин і фурнітури;
  • створення та затвердження моделі;
  • якісне пошиття;
  • нанесення корпоративної символіки;
  • відправка в будь-який регіон України.

Ми допоможемо вам купити надійний спецодяг - гольфи, блузки, сорочки, халати та ін. Наявність власних виробничих площ, кваліфікованого персоналу і новітнього обладнання виключає необхідність в послугах посередників. Серійні вироби, дизайнерські моделі, опт, роздріб, можливість дистанційного замовлення через інтернет, гнучка система знижок - все це надає наш інтернет-магазин. Додайте замовлення на індивідуальний пошив фартухів і нарукавників у нас, і отримаєте уніформу європейської якості.

Повна версія

Мобільна версія