Корпоративні куртки

Товари 1-5 з 5
 

 

Куртка як варіант корпоративного одягу

Як будь-який професійний одяг, куртка не повинна заважати рухам робітника, адже від цього може залежати навіть життя. А також має відповідати специфіці робіт, щоб забезпечувати хорошу теплоізоляцію чи захист від вологи, наприклад. Стандарт передбачає наявність кишень із захисними клапанами, зтягуючий пояс, додаткові манжети на рукавах. Але не так давно з'явився новий напрямок на ринку спецодягу - корпоративний одяг. Тепер робочі куртки забезпечують не тільки безпечну і комфортну роботу, а й стануть носієм інформації про ваше підприємство. Цьому сприяє поява на ринку технологій щодо якісного нанесення зображень на вироби. Йдеться про метод комп'ютерної вишивки, сублімаційне перенесення зображення на тканину, шовкографію.

Необмежені можливості інтернет-магазину ProStil

Наш магазин пропонує вашій увазі весь спектр послуг з пошиву спецодягу. Будучи розробником і виробником одягу, ми пропонуємо вам купити готові куртки серійних моделей або замовити індивідуальний пошив. Куртки для продавців і будівельників, складських працівників і охоронних структур - це все наш профіль. Поряд з тим, ми пропонуємо вам придбати будь-який спецодяг нашого виробництва:

Пошиття і продаж професійного одягу вимагає ретельного підходу до вибору тканин і дотримання вимог нормативів з охорони праці та Держстандартів.

Явні переваги індивідуального пошиття робочого одягу

Для одних споживачів на першому місці стоїть міцність на розрив і витривалість тканини, а інші пред'являють підвищені вимоги по стійкості до забруднень. Все це враховують наші дизайнери, розробляючи уніформу для конкретного замовника. У вас буде можливість ознайомитися з пілотним зразком, при потребі внести необхідні зміни і доповнення. Уніформа та корпоративний одяг створює на підприємстві атмосферу причетності, зміцнює культуру поведінки на робочому місці.

Опт або роздріб, індивідуальне замовлення або «серійка», отримання зі складу або необхідність доставки - все до ваших послуг. Якісні корпоративні куртки, пошиті за спецзамовленням, з відповідними елементами брендування чи з символікою підприємства - це те, що ви отримаєте в результаті вигідної співпраці.

Повна версія

Мобільна версія