Корпоративні блузи

Товари 1-1 з 1
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Комфортна і стильна уніформа

Питання придбання професійного одягу для жіночого колективу може стати великою проблемою. На роботі жінки також бажають мати сучасний й ефектний вигляд. Блузи, зшиті за спецзамовленням, допоможуть у вирішенні цього питання. Тільки індивідуальний пошив зможе зробити уніформу комфортного та стильного. При цьому з'являється можливість врахувати анатомічні особливості фігури, обіграти поєднання кольорів блузки з іншими елементами одягу.

Можна, звичайно, купити готові вироби і надати співробітниці можливість підігнати їх під себе. Але ваш колектив навряд чи оцінить таку «турботу». Ці проблеми однаково знайомі власникам маленьких перукарень та елітних салонів краси, господарям невеликих магазинчиків і супермаркетів. А адже атмосфера у великому колективі, культура поведінки на робочому місці, корпоративний дух, все це і є складові успіху компанії.

Візитна картка підприємства

Якщо ви хочете зробити уніформу предметом гордості співробітників, візитною карткою свого підприємства, ми залюбки допоможемо. Інтернет-магазин Prostil пропонує комплексні послуги з пошиття корпоративного одягу:

  • підбір тканин за якістю і кольором;
  • дизайнерська розробка моделей;
  • виготовлення пілотного зразка;
  • нанесення зображень методом комп'ютерної вишивки та шовкографії;
  • виготовлення замовлення в обумовлені терміни;
  • продаж і доставка в будь-який регіон України.

Підприємство випускає весь спектр професійного спецодягу, тому можете купити в комплекті з блузками і халати, жилети, фартухи  та нарукавники. Все це буде виконано в єдиному, розробленому конкретно для вас, корпоративному стилі з урахуванням професійної специфіки.

Брендовий одяг як один з видів прихованої реклами

Загальноприйнятих стандартів в корпоративній уніформі немає. Все залежить від напрямку діяльності, креативності підходу замовника і дизайнерів. Впізнаваність бренду, створення позитивного іміджу в поєднанні з функціональністю – ось переваги уніформи. Цей маркетинговий хід активно застосовується в Європі і дає переконливі результати. Тому вибір такого варіанту прихованої реклами - виправдане рішення.

Компанія Prostil допоможе вам в освоєнні нових форм іміджевої реклами, таких як брендування одягу. Важливим для замовника є питання ціни на продукцію. Поспішаймо вас заспокоїти. Існуюча система знижок і відсутність у ланцюжку «замовник - виробник» посередників, дозволяє купити нашу продукцію за прийнятною ціною. Для нас, як для продавців спецодягу, цікавий і опт і роздріб. Ми вже встигли зарекомендувати себе як надійний постачальник якісної продукції і з задоволенням переконаємо в цьому і ваш колектив.

Повна версія

Мобільна версія