Корпоративні напівкомбінезони

Робочий одяг: захист, стиль, комфорт

При виборі робочого одягу перевага все частіше віддається напівкомбінезонам. В першу чергу, це пояснюється їх багатофункціональністю, широким спектром застосування і привабливою вартістю. Вони добре поєднуються в комплекті з куртками й фартухами в багатьох галузях промисловості, на будівництві, в сфері обслуговування, в ремонтних службах та навіть при виконанні певних робіт в офісі. Тож, для забезпечення впізнаванності спеціалістів і створення позитивного іміджу підприємства використовується корпоративний одяг. В даному випадку спецодяг виконує ще й роль уніформи, яка з часом набуває все більшої популярності й поширення. Але де знайти товари, котрі відповідатимуть вимогам вашої організації? Існує два варіанти вирішення цього завдання. Можна купити готові серійні напівкомбінезони і нанести на них логотип підприємства. Але для того, щоб отримати корпоративну уніформу екстра-класу, краще замовити індивідуальний пошив. 

Професійний підхід до створення корпоративної уніформи 

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» допоможе вам в будь-якому з цих варіантів. Пошиття і продаж спецодягу, в тому числі корпоративного – профіль нашого підприємства. Ми є одночасно розробниками і виробниками робочого одягу. Професійна підготовка і досвід фахівців дозволяють шити вироби, які відповідають всім вимогам сьогоднішнього дня. Уніформа для продавців, працівників станцій техобслуговування, технічних служб офісів, різних галузей промисловості – для нас немає нічого неможливого. При пошитті за спецзамовленням наші дизайнери враховують найдрібніші деталі. Це відноситься до підбору тканин, поєднання основних кольорів, вибору фурнітурі, індивідуального дизайну. 

Напівкомбінезони в інтернет-супермаркеті ProStil відповідають діючим вимогам охорони праці та технічним умовам ДСТУ. Якісна і красива корпоративна уніформа підкреслить імідж вашого підприємства, стане предметом гордості співробітників. Професійний одяг вимагає і професійного підходу до виготовлення. Наявність власного обладнання для нанесення зображень методом сублімації і шовкографії, дозволяє нам створювати ексклюзивні варіанти уніформи. Будь-яке замовлення, опт або роздріб, індивідуальний пошив або «серійка», буде виконане якісно і в установлений термін. Замовляйте напівкомбінезони з вашої корпоративною символікою, створіть позитивний імідж в очах ваших клієнтів, відвідувачів і замовників.

Повна версія

Мобільна версія