Корпоративні костюми

Товари 1-11 з 11
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Функціональність і зручність сучасного спецодягу

Сучасні робочі костюми докорінно відрізняються від безликих «спецівок» – звичної робочої форми на підприємствах ще в недавньому минулому. Вимоги, що пред'являються реаліями сьогоднішнього дня, набагато вищі. Професійна специфіка вимагає якісно іншого підходу. Тепер робочі костюми виготовляються зі спеціальних тканин, з індивідуальним підходом до вимог замовника. Уніформа для продавців має абсолютно інакші характеристики, ніж спецодяг для електрика. Будівельні спеціальності і сервісне обслуговування на СТО теж потребують відповідності при виборі фасону та матеріалів. Тобто у наш час, крім функціональності і зручності, професійний робочий одяг має бути ще й привабливим. 

«Візитною карткою» підприємства деякою мірою вважається і корпоративний спецодяг. Робочі костюми, пошиті на замовлення, із застосуванням корпоративної символіки підкреслять статус підприємства, допоможуть у створенні позитивного іміджу. В даному випадку уніформа є своєрідним рекламоносієм, сприяє впізнаваності вашого підприємства та його процвітанню. 

Комплекс послуг від інтернет-супермаркета ProStil

На сайті Prostil пропонується ряд креативних дизайнерських рішень, котрі перетворюють уніформу в брендовий одяг. При цьому ви отримуєте повний комплекс послуг:

1. Підбір тканин, що відповідають умовам вашого виробництва.

2. Індивідуальний пошив спецодягу будь-якої категорії складності.

3. Нанесення логотипів методом вишивки, сублімації, шовкографії.

4. Відповідність усіх виробів вимогам нормативних документів з охорони праці та ДОСТУ.

Правильний вибір постачальника при замовлені уніформи позбавить вас від зайвого клопоту. З костюмами в магазині можна підібрати напівкомбінезони, жилети, фартухи і нарукавники, сорочки. Майстри пошиву виконають будь-яке замовлення – опт і роздріб, серійний спецодяг або дизайнерські розробки. Наявність власного виробництва з високотехнологічним обладнанням дозволяє вирішувати ці завдання в найкоротші терміни.

Розроблена система знижок дозволяє клієнтам заощадити фінанси. Забезпечується доставка в будь-який регіон України. Скористайтеся послугами інтернет-магазину ПроСтиль, замовте уніформу для своїх співробітників саме у нас, і ви переконаєтеся в правильності цього вибору.

 

 

Повна версія

Мобільна версія