Корпоративні халати

Товари 1-12 з 12
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Сфера застосування робочих халатів

У багатьох випадках при підборі спецодягу можна обмежитися покупкою халатів. Якщо ваша професійна діяльність не пов'язана зі складними умовами праці, то халат, одягнений поверх повсякденного одягу, надійно захищає від забруднень. Це хороший варіант для продавців продовольчої групи товарів, складських працівників, представників сфери послуг. Досить часто необхідність в халатах виникає у офісних працівників при виробництві короткочасних робіт, пов'язаних з можливістю забруднення одягу. Залежно від сфери трудової діяльності, такий спецодяг виготовляється із застосуванням різних тканин, як натуральних, так і з додаванням синтетичних волокон. Халати добре поєднуються з гольфами.

Уніформа як поєднання стилю і комфорту

Пошиття халатів не представляє особливої складності, що знаходить своє відображення в доступній ціні цього спецодягу. Все це відноситься до серійних моделей, які можна купити в багатьох спеціалізованих магазинах. Наш інтернет-магазин Prostil, поряд з великим асортиментом готових виробів, пропонує пошиття халатів на замовлення. Ця послуга досить затребувана, адже на підприємствах оцінили переваги, якими володіє корпоративний одяг. Замовляючи пошив спецодягу з індивідуальним дизайном, компанії не тільки створюють особливий стиль уніформи для колективу підприємств, а й посилюють корпоративну згуртованість. Дизайнери використовують для моделювання та пошиття сучасну техніку й багатий досвід, підкажуть замовнику, на що необхідно звернути увагу. Адже корпоративний одяг має поєднувати в собі стиль, комфорт і захист. Додаткова зручність при замовленні на сайті – це можливість дистанційного узгодження всіх деталей. Підбір тканини, розробка моделі, колірні поєднання, затвердження пілотного зразка – всі ці питання успішно вирішать наші досвідчені співробітники.

Підкресліть статус підприємства брендовим спецодягом

В арсеналі дизайнерів інтернет-магазину Prostil є додаткові інструменти для брендування робочого одягу. На халат чи інші речі ми можемо нанести будь-які малюнки і написи. Ваша корпоративна символіка буде перенесена на тканину у вигляді комп'ютерної вишивки, методом шовкографії або сублімації. Це додатково підкреслить статус підприємства і навіть може зіграти роль прихованої реклами. Всі перераховані послуги ми надаємо, використовуючи тільки власну виробничу базу і обладнання. Виготовлення та продаж спецодягу без посередників дозволяє нам пропонувати своїм замовникам продукцію за мінімальними цінами. При цьому є можливість оптових і роздрібних замовлень.

Повна версія

Мобільна версія