Робоча натільна білизна

Товари 1-2 з 2
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

 

Зручна робоча білизна в інтернет-магазині Prostil

Якщо ви керівник нової формації і з турботою ставитеся до співробітників, то питання забезпечення спецодягом не може вас не цікавити. Інтернет-магазин Prostil пропонує вашій увазі практично повний перелік одягу для виробництва, котрий включає навіть натільну білизну. Саме комплексний підхід до забезпечення робочим одягом дозволяє досягти максимально задовільного результату, враховуючи специфіку роботи вашого колективу.

А запропонувати нам є що. Це літня, зимова, утеплена білизна, з начосом. Ергономічний крій забезпечує моделі, котрі можна використовувати для роботи в різних кліматичних умовах чи температурних режимах. А натільна білизна в комплекті з робочими костюмами забезпечує працівникам необхідний рівень комфорту в холодну пору року.

Замовити якісні вироби за доступною ціною 

Довіртеся досвіду професіоналів, і менеджери інтернет-магазину Prostil зроблять все, щоб виконати всі вимоги і в максимально стислі терміни виготовити якісні вироби. При пошитті враховуються всі сучасні вимоги до підбору тканин за такими показниками, як гігроскопічність, стійкість до забруднення і багаторазового промислового прання.

На сайті також є можливість індивідуального замовлення. При цьому пошив необхідної партії натільної білизни, буде виконаний тільки після узгодження з вами всіх необхідних параметрів. Якщо ж підхід до вирішення цього завдання у вас прагматичний, можна скористатися варіантом покупки готових костюмів зі складу.

Доставка спецодягу в будь-яку точку України

Оптова закупівля тканин, довгострокові договори з постійними постачальниками дозволяють нам пропонувати клієнтам продукцію за низькими цінами. Існуюча система знижок для оптових замовлень остаточно переконає вас у правильності вибору. Є й можливість замовлення спецодягу в роздріб. Доставка проводиться в будь-яку точку України в найкоротші терміни. Можливі різні форми оплати: готівкова, безготівкова. Якщо після всієї цієї інформації ви прийняли рішення купити робочу білизну саме в нашому інтернет-магазині Prostil, ми підтвердимо правильність такого вибору гідною якістю, як у самих виробів, так і в обслуговуванні.

Повна версія

Мобільна версія