Робочі головні убори

Товари 1-4 з 4
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

 

Сучасні фасони робочих головних уборів 

У переліку необхідного безпечного і комфортного робочого спецодягу не можна обійти спеціальні головні убори. Не можливо знайти таку галузь виробництва, сфери послуг або сільського господарства, де цей вид спецодягу не був би затребуваним, а часто і просто обов'язковим. Найбільшого поширення набули кепки, як універсальний вид головних уборів для роботи.

Дизайнери нашого інтернет-магазину Prostil приділили увагу розробці нових фасонів і модифікацій робочих кепок, намагаючись врахувати специфіку та індивідуальні вимоги потенційних споживачів. Можливість нанесення логотипів методом комп'ютерної вишивки та наявність сучасного обладнання дозволяють нам запропонувати максимальну кількість варіантів. Різноманіття тканин, що застосовуються при пошитті, робить гармонійним поєднання головних уборів з робочими костюмами .

Великий асортимент СІЗ в інтернет-магазині Prostil

Ми можемо запропонувати вашій увазі великий асортимент робочих капелюхів, шапок, підшоломників, ковпаків, кепок і т.п. При замовленні даної продукції через наш інтернет-магазин вам необхідно докладно викласти свої вимоги та побажання: відповідність температурним режимам, ступені можливого забруднення, варіанти підбору необхідних тканин, їх якість і кольори. У пошитті використовуються бавовняні і сумішеві тканини,їх підбираються відповідно до умов майбутньої експлуатації виробів. Пропонуються як літні варіанти, так і утеплені моделі для осінньо-зимового сезону.

Творчий підхід до вирішення питань із забезпечення спецодягом

Якщо специфіка вашого підприємства вимагає індивідуального підходу, то до ваших послуг можливість пошиття за індивідуальним замовленням. Існуюча система знижок дозволяє нам тримати ціни на привабливому рівні як при закупівлі оптом, так і в роздріб. Як виробник спецодягу, ми працюємо напряму із споживачем, виключаючи послуги посередників. Доставка замовлень здійснюється в усі регіони України. Прийнявши рішення купити спецодяг в інтернет-магазині Prostil, ви зробите обгрунтований і правильний вибір.

Повна версія

Мобільна версія