Робочі напівкомбінезони

Товари 1-1 з 1
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Вибрати зручний спецодяг в інтернет-магазині ProStil

Напівкомбінезони – один з найбільш затребуваних видів спецодягу. Вони дуже популярні на підприємствах, де робочі потребують захисту від всіляких впливів: забруднення, пил, волога, несприятливий температурний режим. При веденні робіт поза приміщеннями і пов'язаних з підвищеною рухливістю та фізичними навантаженнями, напівкомбінезон надійно закриває область попереку. Він приваблює і такими корисними деталями:

  • відкрита верхня частина;
  • велика кількість кишень;
  • розподіл навантаження від вмісту кишень і на пояс, і на плечові лямки.

Тобто їх зручно використовувати на станціях СТО, на будівництві, в промисловості, в сільському господарстві та багато ін. Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» враховує всі ці споживчі якості й пропонує постачальникам підприємств і виробничих організацій звернути увагу при виборі спецодягу на вироби, представлені на нашому сайті. Використовуючи накопичений досвід та підтримуючи постійний зв'язок з виробничниками, ми врахували всі важливі нюанси і розробили моделі робочого одягу, котрі відповідають потребам сьогодення.

Сучасний напівкомбінезон з логотипом підприємства

Можливість індивідуального пошиття товарів на сучасному устаткуванні дозволяє враховувати будь-які побажання замовника. Це відноситься і до крою, і до кольорового спектру та якості використовуваних матеріалів. При цьому основна увага приділяється таким показникам:

  • практичність;
  • максимальна конструктивність;
  • гігроскопічність;
  • підвищена зносостійкість.

В процесі виробництва ми використовуємо вологозахисні, прогумовані тканини, брезент, діагональ, сумішеві тканини. Все це забезпечує робочому комбінезону надійність та практичність, а отже і популярність в сфері одягу для робітників. Покупці комбінують їх з різними варіантами робочих курток і жилетів. Звертаємо вашу увагу на можливість нанесення на спецодяг спеціальних нашивок і логотипів методом комп'ютерної вишивки.

На сайті ProStil передбачено і варіант придбання готових виробів зі складу в роздріб і оптом. Вся продукція має сертифікат якості. Прийнявши рішення купити спецодяг для своїх співробітників, розмістіть замовлення в нашому інтернет-магазині, і ви отримаєте задоволення від взаємовигідної співпраці, адекватну ціну і надійного партнера на майбутнє.

Повна версія

Мобільна версія