Робочі куртки

Товари 1-10 з 10
 

 

Замовити сучасну уніформу за 5 хвилин – це реально

Сучасні робочі куртки відрізняються від відомих всім «ватників» і «фуфайок» так само, як ноутбук від першої ЕОМ. Намагаючись врахувати зміну умов роботи і нові вимоги до функціональності спецодягу, дизайнери інтернет-магазину ProStil розробили моделі робочих курток, котрі відповідають всім вимогам сьогодення:

1) привабливий зовнішній вигляд;

2) застосування кращих сучасних матеріалів;

3) практичність і легкість;

4) багатофункціональність.

Необхідність враховувати умови експлуатації курток для роботи змушує підбирати матеріали та фурнітуру, які відповідають вимогам ДСТУ EN ISO до спецодягу. При виготовленні цих виробів використовуються водонепроникні, камуфляжні, прогумовані, вогнестійкі, сумішеві тканини.

Створіть кращі умови праці, виберіть зручні робочі куртки

Підприємствам, які мають кілька структурних підрозділів, наприклад, цехів або ділянок із складними умовами праці, рекомендуємо звернути увагу на можливість замовлення спецодягу з персоніфікацією співробітників. Це можуть бути кольорові варіанти компонування, де застосовуються тканин або нанесення відмітних знаків методом комп'ютерної вишивки. Ця, як може здатися, дрібниця істотно відобразиться на дисципліні співробітників, виключаючи безцільне перебування поза межами своєї ділянки чи робочого місця.

Пошиття робочих курток під замовлення дозволить врахувати всі ваші побажання. Адже умови роботи на виробництві можуть докорінно відрізнятися в заходах безпеки, специфічних виробничих процесах. Робочі куртки добре поєднуються з іншими елементами спецодягу: напівкомбінезонами, робочими брюками. Поєднавши наш досвід і ваші можливості, ми разом створимо унікальні варіанти спецовки.

Індивідуальний підхід до кожного замовника – девіз інтернет-магазину Prostil

А можливості і асортимент нашого інтернет-магазину Prostil вас приємно здивують. Це весь спектр робочого спецодягу, літні і зимові утеплені варіанти, можливість індивідуального підходу до ваших проблем, гнучка система знижок, оптимальні терміни виконання замовлень і найголовніше - гарантована якість. Сучасне обладнання дозволяє нам створювати моделі робочих курток такої якості і з такими експлуатаційними властивостями, що їх застосування буде практично необмеженим. Це пожежники і рятувальники, зварювальники та електрики, металурги і шахтарі. Мінімальні терміни виготовлення, наявність серійних моделей на складах, гнучка система цін як для опту, так і роздрібної торгівлі - ось далеко не всі переваги співпраці з ПроСтиль. Ми пропонуємо вам купити якісний сертифікований спецодяг за доступними і привабливими цінами.

Повна версія

Мобільна версія