Робочі костюми

Товари 1-15 з 15
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Підбираємо сучасний спецодяг для працівників

Класика жанру – робочі костюми. Серед усього розмаїття сучасного спецодягу робочі костюми, як і раніше, займають лідируючу позицію. Пояснюється це такими його споживчими характеристиками, як багатофункціональність і доступна ціна. Це зовсім не означає, що вибір варіантів робочих костюмів обмежений.

Намагаючись йти в ногу зі зростаючими вимогами до якості і до експлуатаційних характеристик, дизайнери нашого інтернет-магазину ProStil розробили цілий ряд оригінальних моделей форми для працівників таких спеціальностей:

1) пожежники;

2) рятувальники;

3) зварювальники;

4) електрики;

5) металурги;

6) будівельники;

7) шахтарі.

Список професій і робіт, для яких здиться стакий пецодяг, набагато ширший, ми перерахували лише деякі з них. Це пояснюється необхідністю індивідуального підходу до питання пошиття спецодягу, виходячи з передбачуваних умов експлуатації. Літні і зимові варіанти теж істотно відрізняються один від одного. 

Замовте спецодяг в інтернет-магазині Prostil і отримаєте якісний результат

Пропозиція інтернет-магазину Prostil пошиву спецодягу за індивідуальним замовленням дозволить вам отримати вироби, які максимально відповідають специфіці вашого підприємства. Ми приділяємо увагу підбору тканин з необхідними якостями і властивостями, як підвищена стійкість до зтирання, хімічної обробки, численних циклів промислового прання. Робочий одяг вимагає особливого підходу у виборі фасону. Найкращим вважається одяг вільного крою, з оптимальною кількістю кишень і додаткових клапанів. Ви можете вибрати на сайті як костюми, так і окремо штани і куртки. Ціна на такі вироби дозволить вам заощадити кошти, а у випадку оптових закупок, економія може бути досить суттєвою.

Ну, а якщо ви вирішили підійти до питання забезпечення своїх співробітників спецодягом творчо, то за допомогою наших досвідчених дизайнерів всі ваші побажання будуть враховані і в найкоротші терміни трансформовані в реальні зручні речі. Розмістивши замовлення на індивідуальний пошив робочих костюмів на нашому сайті, ви можете бути впевнені, що навіть до невеликого за обсягом замовлення у нас ставляться з максимальною увагою і відповідальністю. Правильність такого ставлення до кожного замовника підтвердили неодноразові повторні замовлення наших клієнтів, їх подяка за отриманий результат.

Скористайтеся можливістю купити партію робочих костюмів в роздріб, або оптом в інтернет-магазині Prostil, і ви не пошкодуєте про своє рішення.

Повна версія

Мобільна версія