Робочі штани

Товари 1-5 з 5
 

 

Замовляємо спецодяг без посередників

Крім сучасного технологічного обладнання, головним активом будь-якого підприємства є кваліфіковані кадри. Кожен грамотний і далекоглядний керівник намагається створити такі умови на виробництві, щоб люди йшли на роботу із задоволенням. Інтернет-магазин Prostil пропонує вашій увазі унікальну за привабливістю пропозицію з придбання спецодягу для працівників вашого підприємства.

У чому ж його привабливість, запитаєте ви? Вам не доведеться оплачувати послуги посередників, адже ми є безпосередніми виробником спецодягу. Наше підприємство виготовляє і реалізує робочі штани, куртки, напівкомбінезони, костюми та ін. У процесі пошиття можливе використання тканин спеціального призначення: вологозахисні, кислотостійкі, вогнестійкі і подібні.

Сучасні робочі штани через інтернет-магазин Prostil

А тепер трохи докладніше про наші можливості. Візьмемо конкретний виріб - робочі штани. Можна просто купити їх в найближчому магазині спецодягу, але ми пропонуємо підійти до цього, на перший погляд, простого питання з відповідальністю і врахувати такі нюанси:

  • для якої роботи буде використовуватися спецодяг;
  • потреба у додаткових кишенях, наявності наколінників;
  • вимоги до застосовуваної тканини і фурнітури;
  • зовнішній вигляд і фасон;
  • вибір кольору.

Ось вам найважливіші питання. А вирішити їх допоможуть фахівці та дизайнери нашої компанії. Ми не виключаємо можливість придбання вами серійних готових виробів, які постійно є в наявності на нашому складі.

Ексклюзивне і практичне виготовлення спецодягу

Рекомендуємо скористатися послугою індивідуального пошиття, що дозволить замовити спецодяг в ексклюзивному виконанні, сучасні моделі. Робочі штани, пошиті за індивідуальним замовленням, дозволяють врахувати всі анатомічні особливості їх майбутнього власника, будуть зручні й матимуть оригінальний вигляд.

Розмістивши замовлення на виготовлення спецодягу, в інтернет-магазині Prostil, ви отримуєте реальну вигоду. Великі обсяги виробництва, оптові закупки витратних матеріалів та системний підхід до справи, дозволяють нам досягати прийнятної ціни. Девіз компанії: «нам важлива думка кожного клієнта». У цьому ви зможете переконатися самі, замовивши пошиття робочих брюк як оптом, так і в роздріб.

Повна версія

Мобільна версія