Робочі фартухи і нарукавники

Товари 1-9 з 9
 

 

Професійний спецодяг від інтернет-магазину ProStil

У вас виникла необхідність забезпечити своїх співробітників професійним спецодягом для роботи? Наш інтернет-магазин Prostil полегшить вирішення цього завдання. Шляхом індивідуального підходу до специфіки вашого підприємства, використовуючи свої напрацювання і досвід, ми зможемо запропонувати саме те, що вам потрібно. Візьмемо для прикладу робочі фартухи і нарукавники. Практика їх застосування на різних підприємствах і сферах обслуговування показує цілий ряд переваг цього виду спецодягу. Це можливість функціонального поєднання з такими виробами, як робочі костюми, халати, а також невисока ціна і універсальність застосування. Численні варіанти тканин, використовуваних при їх пошитті, дозволяють врахувати індивідуальні особливості вашого виробництва, забезпечити стійкість практично до всіх видів забруднень.

Багатофункціональні засоби захисту 

Перелік захисних функцій, сфер застосування робочих фартухів і нарукавників дуже значний. Адже матеріали, з яких виготовляється ця робочий одяг, володіють такими властивостями, як стійкість до впливу високої температури, агресивного середовища, морської води, нафтопродуктів, масел і жирів. Наш інтернет-магазин пропонує для ваших працівників фартухи і нарукавники з  брезенту, водовідштовхувальних прогумованих тканин, тканин з вогнетривким просоченням. Все це стосується промислового сегмента ринку, харчової і переробної промисловості, хімічної та будівельної галузі. Існує ще маса можливостей одягу в сфері обслуговування, та й просто в побуті. До цього переліку входять фартухи і нарукавники для праці в навчальних закладах, для занять творчістю, для сфери громадського харчування і торгівлі. З огляду на специфіку цієї групи споживачів, наш інтернет-магазин Prostil пропонує додаткові послуги з оформлення подібних виробів елементами комп'ютерної вишивки, з нанесення малюнків, написів і логотипів.

Мінімум часу і нервів на замовлення спецодягу з логотипами

Всі роботи ми проводимо на своєму обладнанні. Це знаходить своє відображення в ціні на кінцевий продукт. На тлі багатьох інших пропозицій наша цінова політика виглядає дуже привабливо. Ми пропонуємо товари для оптових закупівель і в роздріб, забезпечуємо оперативну доставку в будь-який регіон України. Витратні матеріали для пошиття закуповуються оптовими партіями. Маючи власну виробничу базу і новітнє обладнання, підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» може застосовувати гнучку систему знижок, мінімізувати терміни виготовлення. Зрозуміла і зручна форма замовлення дозволить вам купити необхідний спецодяг, витративши при цьому мінімум часу, коштів і нервів. Ми сподіваємося, що співпраця з нами принесе вам задоволення.

Повна версія

Мобільна версія