Робочі халати

Товари 1-12 з 12
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

 

Сучасні робочі халати в інтернет-магазині Prostil

Якщо специфіка вашої трудової діяльності не вимагає суто професійного спецодягу, то наш інтернет-супермаркет ProStil пропонує вашій увазі такий варіант, як робочі халати. Їх застосування у виробничому процесі дозволить зберегти одяг від забруднень, підкреслить вашу індивідуальність і смак. Область застосування халатів для роботи дуже обширна. Це халати для працівників різних установ, складів, навчальних майстерень, обслуговування, торгівлі і т.п. Навіть в офісі часто виникає необхідність захистити повсякденний одяг прибиральниць, наприклад, від забруднення чи пошкодження. І тут знадобляться халати та фартухи і нарукавники. Звичайно, можна вибрати робочий халат з пропонованих в будь-якому магазині спецодягу серійних зразків. Але наш магазин поряд з цією стандартною послугою пропонує клієнтам скористатися можливістю пошити спецодяг за індивідуальним замовленням. Тобто, ми підготуємо для виробництва зручні і практичні речі, у створенні яких ви брали безпосередню участь.

Виробничі потужності нашого підприємства, новітнє швейне обладнання, досвідчені і креативні дизайнери дозволяють втілити в життя побажання найвимогливіших клієнтів. А вимог повинно бути багато. Адже у наш час навіть на робочих місцях промислових дільниць абсолютно змінилися вимоги до якості та вигляду спецодягу. 

Виготовлення халатів, прийнятні ціни від виробника

Давайте доб'ємося цього результату разом. Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» пропонує замовникам максимально точно визначити ступінь функціональності майбутнього виробу. Це відноситься до необхідної кількості кишень, виду центральної застібки, наявності клапанів, типу коміра. Наступний етап – підбір тканини, виходячи з умов майбутньої експлуатації, температурного режиму на робочому місці, ступеня можливого забруднення, періодичності промислового прання. Вашій увазі пропонуються стовідсоткові бавовняні (саржа, бязь, габардин) і сумішеві тканини.

Ну а тепер – загальний вигляд, що для багатьох працівників, особливо жінок, має часто вирішальне значення при виборі моделі. Можна використати комбінування кольорових тканин, оригінальних оздоблювальних матеріалів і фурнітури, котрі підійдуть для створення загального корпоративного образу. А використання комп'ютерної вишивки дасть можливість підкреслити особистий стиль, отримати річ модну і елегантну. Безумовно буде дотримуватися рівень Національних і Європейських Стандартів ДСТУ EN ISO. 

Існуючі цінові пропозиції дозволять покупцям істотно заощадити кошти. Якщо врахувати ще й те, що терміни виконання замовлень мінімізовані, а питання доставки в будь-який регіон України не представляє проблем, то ваше рішення купити робочі халати на сайті ProStil буде абсолютно логічним.

Повна версія

Мобільна версія