Робочі жилети

Товари 1-4 з 4
 

 

Замовте багатофункціональні робочі жилети

Підвищений попит на робочі жилети пояснюється в першу чергу багатофункціональністю цього виробу і його доступною ціною. Грамотний підбір робочого одягу, що враховує специфіку виробництва, позначається на продуктивності праці. Наявність великої кількості кишень на слюсарних і будівельних жилетах полегшує проведення робіт, при яких потрібна велика кількість дрібних інструментів. Внутрішня кишеня для зберігання документів – обов'язкова умова на режимних підприємствах. Нанесення на жилетки, які застосовуються на виробництвах з підвищеною небезпекою і службах екстреної допомоги, світловідбивних матеріалів, допомагає привернути увагу оточуючих. Такий спецодяг добре поєднується з робочими брюками, напівкомбінезонами, костюмами.

Підкресліть стиль вашого підприємства 

При замовленні робочих жилетів рекомендується враховувати умови праці на вашому підприємстві, кліматичні особливості регіону, специфіку виробництва. Це дозволить виготовити спецодяг, максимально пристосований для роботи саме на вашому підприємстві, враховуючи всі тонкощі виробництва.

І хоча список серійних виробів інтернет-магазину Prostil досить широкий, це не виключає можливість пошиття з урахуванням індивідуальних вимог замовника: дорожніх і рятувальних служб, товариств мисливців і рибалок, військових структур. У нас щодня є в наявності великий асортимент тканин, як в плані колірного рішення, так і зі своїми експлуатаційними якостями. За бажанням замовника, ми можемо виготовити жилети будь-яких забарвлень і поєднань кольорів, що дозволить вам підкреслити корпоративний стиль вашого підприємства.

Сертифікований спецодяг від виробника

Представлений спектр продукції з розділу «жилети» нашого сайту дуже широкий. Це жилети для монтажних та налагоджувальних робіт, будівельні та слюсарні, сигнальні. Окремим рядком йдуть утеплені жилети для тих, хто змушений працювати на відкритих промислових майданчиках в умовах знижених температурних режимів.

Вся, представлена на сайті, продукція цієї категорії має сертифікат відповідності та якості, підтверджений Держстандартом та споживачами. Наші вироби максимально зручні, вони не утрудняють рухів, практичні і мають сучасний вигляд. Привабливі ціни ля опту і роздрібної торгівлі. Отже, вирішивши купити спецодяг в нашому інтернет-магазині, ви прийняли правильне рішення.

Повна версія

Мобільна версія