Літня натільна білизна (спецодяг)

Товари 1-1 з 1
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Робоча білизна на літній період

За санітарно-гігієнічними нормами потрібне комплексне забезпечення працівників спеціальним одягом. Одним з елементів повного комплекту спецодягу є натільна білизна. Існують літні і зимові варіанти такого одягу. Влітку білизна служить доповненням до основного спецодягу на виробництвах зі складними умовами праці. Виробничі процеси тут проходять при несприятливих температурних режимах. Тож, білизна забезпечує поглинання зайвої вологи, сприяє створенню комфортного температурного режиму. Вирішення цього завдання полегшується підбором відповідних тканин для пошиття.

Вимоги до тканини для пошиття натільної білизни

При виготовленні натільної білизни використовуються тканини з підвищеною повітропроникністю. Хорошим прикладом служить бязь. Маючи невелику щільність, близько 120 г/м2, ця полегшена тканина дозволяє виготовляти комплекти натільної білизни з необхідними споживчими якостями. Такий одяг добре вентилюється, має поліпшену гігроскопічність. Комплект білизни складається з штанів і сорочки. При пошитті застосовується прямий вільний крій. В штанах передбачені зав'язки внизу, пояс на резинці. Такий одяг не утрудняє рухів в процесі роботи.

У деяких випадках для виготовлення білизни рекомендуються сумішеві тканини, такі, як трикотажне полотно. До його складу входить віскозна нитка. Ця добавка складає 20% по відношенню до натуральної бавовняної складової. Результатом є підвищення щільності матеріалу, стійкості його до розривних навантажень, полегшення процесу прання і хімічного чищення. У тих випадках, коли необхідно враховувати певні специфічні особливості умов експлуатації, рекомендується замовити індивідуальний пошив.

Купити спецодяг у надійного постачальника

Інтернет-магазин Prostil забезпечить комплексне вирішення питання придбання спецодягу. Нам є що запропонувати замовникам: натільна білизна, напівкомбінезони, костюми, халати, камуфляж, жилети, головні убори, фартухи і нарукавники. Виконується продаж готових виробів і пошиття спецодягу на замовлення. Ми пропонуємо вам купити спецодяг на найвигідніших умовах. На сайті зможете придбати продукцію оптом і в роздріб, сплативши будь-яким, зручним для вас способом. Доставка будь-якої партії робочого одягу забезпечується за вказаною адресою в найкоротші терміни. Чекаємо ваших замовлень!

Повна версія

Мобільна версія