літні головні убори (спецодяг)

Товари 1-4 з 4
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Засоби захисту голови в літній період

Повний комплект спецодягу в обов'язковому порядку включає в себе головний убір. Саме такий комплексний підхід дозволяє досягти максимального рівня захисту від несприятливих виробничих і кліматичних впливів. Літні головні убори перешкоджають можливості отримання сонячного або теплового удару, забезпечують захист голови від опадів, забруднень і травм. Літні підшоломники вдягають під будівельної каскою. Кепки і шапки доповнюють комплекти спецодягу для аварійно-рятувальних служб, цехів промислових підприємств, сфери обслуговування, охоронних структур і т.п. Ці вироби шиються із застосуванням легких тканин, які забезпечують вентиляцію та гігроскопічні властивості виробів. Цьому сприяють і конструктивні особливості моделі.

Правильно вибрати тканину і модель головних уборів

При пошитті літніх головних уборів використовуються натуральні і сумішеві тканини. Це дозволяє враховувати специфіку експлуатації та виробничих процесів. Тканини з великим вмістом віскозних ниток застосовуються при виготовленні спецодягу, який доводиться часто чистити або прати. Синтетична складова збільшує стійкість тканини до протирання, розривних навантажень, полегшує процес хімічної чистки. Робочі якості одягу з натуральних матеріалів дещо інші.

Літні головні убори з бавовняних тканин комфортніші. Поліпшену вентиляцію забезпечує застосування сітчастих вставок і наскрізних заклепок для циркуляції повітря. Замовники індивідуального пошиття спецодягу часто обирають брендування. І компанія Prostil наносить на головні убори та спецівку відповідну корпоративну символіку і написи методами комп'ютерної вишивки, шовкографії чи сублімації.

Високий рівень послуг і якості продукції

Інтернет-магазин пропонує широкий асортимент спеціального одягу власного виробництва. У нас ви зможете придбати головні убори, напівкомбінезони, костюми, халати, камуфляж, жилети, фартухи і нарукавники, білизну натільну. Поряд із серійною продукцією, можна замовити у нас індивідуальний пошив спецодягу будь-якого рівня складності.

Продаж здійснюється оптом і в роздріб. Ціни формуються із застосуванням гнучкої системи знижок. Довіртеся нашому досвіду, професіоналізму і ми вас не підведемо.

Повна версія

Мобільна версія