Літній камуфляж (спецодяг)

Товари 1-5 з 5
 

Використовувані матеріали і особливості крою літнього камуфляжу

Камуфльовані костюми зазвичай складаються з штанів і куртки, а виготовляються зі змішаних матеріалів. У цих тканинах синтетичні нитки поєднуються з натуральними в різних пропорціях. Це дозволяє істотно розширити сферу застосування камуфляжу, врахувати специфіку умов експлуатації, підібрати тканини, які максимально відповідають вимогам замовника.

Літні камуфляжні куртки мають прямий, вільний крій, відкладний комір, рукави з манжетами на ґудзиках. Крім двох кишень внизу, передбачено додаткові кишені на грудях (зовнішній і внутрішній) і на лівому рукаві.

Штани мають широкий притачний пояс, врізні бічні кишені в поєднанні з накладними. Стягуються куліскою забезпечують регулювання по ширині. У деяких випадках комплект включає в себе напівкомбінезон.

Щоб досягти максимальної ефективності від застосування спецодягу, рекомендується застосовувати комплексний підхід – підбирати комплект, що складається з костюма, футболки і головного убору, щоб забезпечити надійний захист організму працівника від впливу несприятливих кліматичних і виробничих факторів. Якщо стандартні моделі не повністю відповідають вимогам замовника, рекомендується здійснити пошиття під замовлення.

Широкий вибір і доступні ціни

Споживачі по достоїнству оцінили переваги спецодягу від компанія ПроСтиль, виготовленого з камуфльованих тканин. Тут шиють робочі костюми для промисловості і сільського господарства, одяг для любителів активних форм відпочинку, уніформу для військових підрозділів. Дизайнери розробили літні, зимові та демісезонні варіанти камуфляжу, щоб забезпечити комфортні умови праці в різних кліматичних зонах, в умовах різких температурних перепадів. Крім цього, камуфльований одяг захистить від механічних впливів і локальних забруднень. Цьому сприяє широкий вибір тканин з відмінними експлуатаційними характеристиками. Підвищити ефективність застосування камуфляжній одягу допомагають також особливості крою обраної моделі.

Інтернет-супермаркеті ProStil пропонує купити: напівкомбінезони, костюми, халати, жилети, головні убори, фартухи і нарукавники, робочу білизну. Можна оформити замовлення на індивідуальний пошив спецодягу, брендування методами комп'ютерної вишивки, шовкографії і сублімації. Продаж здійснюється оптом і в роздріб. Ціни формуються із застосуванням гнучкої системи знижок. Готові товари швидко доставляються по Україні.

Повна версія

Мобільна версія