Вишивка шевронів

Вишивка шевронів
Замовте нанесення вишивки
Нанесемо будь-який логотип, малюнок або напис.
Виробництво від 2-х днів
0 (800) 330-795

Дзвінки безкоштовні

Все про послугу

Нова сфера застосування для вишивки

Винахід швейної машинки близько двох століть тому істотно спрощував працю швачок та вишивальниць, прискорив створення більш якісної вишивки, ніж будь-коли раніше. Однак якість і ціна роботи сильно залежали від майстерності робітниць, та й отримати абсолютно однакові складні зображення на серійному виробництві вдавалося далеко не завжди. Нещодавно на виручку прийшла комп'ютерна технологія, в якій весь рутинний і нелегкий процес контролюється мікропроцесором.

Шеврони і нашивки довгий час використовуються як спеціальні знаки для виділення своїх від чужих, дотримання субординації, визначення приналежності до певної організації. Вони переважно наносяться на спецодяг для військових, хоча можуть застосовуватися і для охорони, для єгерів і т.п.

Як видно, коло застосування шевронів і нашивок досить широке, і виникає закономірне питання: який спосіб їх нанесення на спецодяг вважається найкращим? Споживачі дають відповідь, що це – вишивка, а саме, машинна вишивка. Адже в порівнянні, наприклад, з шовкографією вишиті шеврони мають значні переваги:

  • висока довговічність;
  • ефектний вигляд завдяки опуклості фактури.

Також за допомогою комп'ютерної вишивки можна відтворити навіть найдрібніші елементи зображень, це дозволяє виготовляти шеврони практично будь-якої складності. Важливо і те, що нашивки при запуску в серійне виробництво мають абсолютно ідентичний вигляд, оскільки машина, працюючи за заданим алгоритмом, в точності виконує одні й ті ж дії.

Замовляти шеврони в ProStil вигідно

В інтернет-магазині ProStil ви можете замовити машинну вишивку будь-яких шевронів або нашивок в бажаній кількості. Наші менеджери охоче розберуться у деталях вашого замовлення і проконсультують в зручній для вас формі – по телефону або онлайн. Робота виконується досвідченими операторами на сучасному обладнанні, забезпечуючи чудову якість і довговічність зображень. При цьому ми пропонуємо доступні ціни для всіх покупців і особливі умови на крупні замовлення.

Купити нашивки, виготовлені за допомогою комп'ютерної вишивки в інтернет-магазині РroЫtil можна з будь-якого міста України. До ваших послуг також кілька зручних варіантів доставки і оплати. Замовляти у нас шеврони і нашивки дійсно вигідно і приємно!

Потрібна консультація?
Для отримання більш детальної інформації та розрахунку нанесення логотипу звертайтесь за телефоном або prostil.com.ua@gmail.com
0 (800) 330-795
Дзвінки безкоштовні

Повна версія

Мобільна версія