Одяг сфери послуг

Товари 1-14 з 14
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Одяг для співробітників сфери послуг в повсякденному житті

Сфера послуг - невід'ємна частина сучасного світу, яка, так чи інакше, щодня стрічається в житті кожної людини. Лікарні, заклади громадського харчування, перукарні, магазини, банки, готелі – всі ці та багато інших служб стали важливим для нашого повсякдення. В інтернет-супермаркеті ProStil можна замовити стильну уніформу для співробітників, незалежно від того, які особливості має виробництво вашого підприємства або організації. Ми здатні розробити та пошити різні моделі за індивідуальним запитом.

Одяг сфери послуг на замовлення користується великим попитом, адже це не тільки естетично, але і практично. Більш того, забезпечення працівників однаковою уніформою, створеною за спеціальним корпоративним зразком – популярний маркетинговий хід багатьох компаній, котрі крокують в ногу з часом. І це не дивно, адже тут справа не тільки в конкуренції на ринку послуг, а ще й у важливій для здоров'я персоналу функції: захист від шкідливих факторів. Саме цього вимагають Державні Стандарти безпеки на виробництві. Хоча, не можна не помітити, що сьогодні кожен підприємець прагне видозмінювати зовнішній вигляд працівників, щоб залишалося приємне враження. Саме за цими критеріями опрацьовуються всі деталі.

Сучасна уніформа – важлива складова іміджу

Надаючи особливого значення формуванню іміджу, в організаціях та на підприємствах не нехтують таким дрібницями, як одяг співробітників. Тому рекомендується купувати уніформу одного кольору, який відповідав би фірмовому стилю. Крім того, на неї наносять логотипи, фірмові знаки, емблеми, слогани або інші зображення. Правильно підібраний фасон, колір і символи, здатні стати якісною рекламою. Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» готова вам в цьому допомогти.

На сайті магазину ви купите не тільки необхідний спецодяг. Ми професійно виконуємо брендування за допомогою додаткової послуги – друк малюнків на виробах. Усі товари сертифіковані й відповідають Національним і Європейським Стандартам ДСТУ EN ISO. Вартість і якість продукції, представленої в магазині, безперечно, залишать найприємніші враження про нашу компанію.

Обирайте тільки якісні товари та послуги

Якщо ви хочете, щоб співробітники відчували себе комфортно, а клієнти залишалися задоволені і поверталися знову і знову, завітайте в інтернет-магазин ProStil. Ми пропонуємо клієнтам тільки найкращі товари, та й ціни на одяг сфери послуг не залишить вас байдужими. Компанія завжди надає знижки оптовим покупцям. Купуючи уніформу для колективу на нашому сайті, ви отримаєте не тільки високу якість, яка підтвердить ваш імідж, але і значно при цьому заощадите.

Для зручності покупців продаж одягу сфери послуг на нашому сайті ведеться цілодобово. До того ж, діє функція зворотного зв'язку, скориставшись якою, ви отримаєте відповіді на всі питання, які вас цікавлять. Бажаємо приємних покупок!

Повна версія

Мобільна версія