Друк на шторах

Штори
Замовте нанесення сублімації
Нанесемо будь-який логотип, малюнок або напис.
Виробництво від 2-х днів
0 (800) 330-795

Дзвінки безкоштовні

Штори 

 Основа для друку Вартість за 1 м2

Фотоштори (габардин, атлас)

280 грн.

Фотоштори (шифон)

320 грн.
Фото скатертина

280 грн.

 

Пошиття і друк за індивідуальними розмірами замовника.

У вартість входить пошиття штори:

  • обстрочка по периметру з підворотом 10 мм;
  • шторна тасьма шириною 50 мм.

Максимальна ширина виробу для визначених видів тканини:

  • габардин — 1,42 м;
  • атлас — 1,42 м;
  • шифон — 1,38 м.

До друку приймаються макети замовника з попереднім узгодженням якості макета з менеджером. Можливість виготовлення будь-якого розміру штор і скатертин за допомогою зшивання між собою необхідної кількості полотен.

Все про послугу

Друк сублімації – ефектна новинка в світі штор

Бажаючи зробити свій будинок максимально затишним, ми декоруємо його різними доступними і цікавими для нас способами. При цьому кожна дрібниця в інтер'єрі відіграє важливу роль. Адже навіть незначний штрих може або привнести родзинку в нашу роботу, або повністю зіпсувати загальну картину, звівши всі старання нанівець. Саме тому ми намагаємося продумувати кожну деталь, починаючи від меблів, кольорів і фактури оздоблювальних матеріалів та закінчуючи незначними аксесуарами. І у всьому цьому творчому процесі декорування вікон має не абтяке значення. Швидше, навпаки,  – першорядне значення в загальній картині інтер'єру.

Залежно від поставленого завдання, оформлення вікна може до невпізнаваності змінити кімнату. Вагому роль тут отримує естетичність та оригінальність оформлення, і, звичайно ж, відповідність загальному дизайну приміщення. Грамотно підібрані штори допомагають створити затишну атмосферу. Саме тому інтернет-супермаркет ProStil пропонує вашій увазі штори з нанесенням сублімації. Це поки новинка на світовому ринку, але з кожним днем набирає популярності, в тому числі і в Україні.

Не так давно величезною популярністю в інтер'єрі користувалися фотошпалери. Та й зараз цей елемент декору є досить актуальним, особливо при оформленні студій. Але тепер його можна доповнити ідентичними фотошторами. Любителі тематичного стилю в дизайні будуть раді дізнатися, що друк малюнків на шторах дозволяє доповнити будь-який інтер'єр необхідною атрибутикою. Тільки уявіть, як неймовірно може заграти при цьому ваше приміщення! До того ж, можна підібрати штори і відповідною тематикою до певних свят.

Купуйте найкращі товари з унікальним дизайном в ProStil

Сучасний ринок штор пропонує велику кількість кольорів, фактур і візерунків. Вироби настільки різноманітні, що купити товари на свій смак тепер не складно. А друк сублімації на шторах остаточно стирає межі фантазії. Єдине, чому варто приділити особливу увагу - це якість вихідного зображення, бо при багаторазовому збільшенні, на малюнку можуть проявитися дефекти, які не були помітні в малих масштабах.

Колектив компанії ProStil дарує вам можливість прикрасити свій будинок цим унікальним продуктом. Продаж штор з сублімацією на нашому сайті ведеться цілодобово. Тож, оформити замовлення можете в будь-який зручний час. А ось ціна на такі товари формується, виходячи з різних факторів, про які із задоволенням вам розкажуть наші консультанти. Скористаєтеся послугою зворотного зв'язку, щоб отримати вичерпну консультацію.

Не забувайте, ще одною перевагою інтернет-супермаркету ProStil є знижки для оптових покупців, які позитивно впливають на вартість замовлення. Купуйте із задоволенням і прикрашайте ваше житло разом з нами.

Потрібна консультація?
Для отримання більш детальної інформації та розрахунку нанесення логотипу звертайтесь за телефоном або prostil.com.ua@gmail.com
0 (800) 330-795
Дзвінки безкоштовні

Повна версія

Мобільна версія