Друк сублімації на шарфах

Шарфи
Замовте нанесення сублімації
Нанесемо будь-який логотип, малюнок або напис.
Виробництво від 2-х днів
0 (800) 330-795

Дзвінки безкоштовні

Шарфи 

 Розміри 5-20 шт. 20-50 шт. 51-100 шт. 101-300 від 300
15 х 150 см 180 грн. 167 грн. 160 грн. 151 грн. Дог.

 

  • Матеріал – Лакоста, Габардин, АтласАрмани,Шифон
  • Вартість вказана при 100% задруківці шарфа.
  • Шарфи для реклами і торгівлі, для комерційних і банківських працівників.

Індивідуальне виготовлення за розмірами замовника.

Все про послугу

Шарф – гарний діловий аксесуар і реклама вашого бренду 

Набір стильних і оригінальних виробів, покликаних м'яко і ненав'язливо рекламувати певний бренд в інтернет-супермаркеті ProStil досить широкий. І серед них продаж шарфів з сублімацією сьогодні говорить про надзвичайну популярність цього виробу. Що цілком закономірно, адже це практично незамінний атрибут одягу як в жіночому, так і в чоловічому гардеробі. Ось чому модний шарф з оригінальним малюнком або написом, виконаний в корпоративних кольорах, може стати чудовим інструментом брендування вашої компанії. Добре продуманий дизайн корпоративного костюма з використанням шарфа з виразним логотипом у якості уніформи, додасть солідності співробітнику. У той же час ці вироби стануть ефективним інструментом реклами на всіляких ділових зустрічах або переговорах, робочих заходах, зборах, церемоніях, концертах. Яскравий шарф на шиї буде служити не просто прикрасою, а тим діловим аксесуаром, за допомогою якого можна привернути увагу безлічі людей до вашої компанії або якоїсь події. Тож, не дивно, що в наш час найвідоміші компанії світового масштабу для проведення промо-акцій все частіше прагнуть замовити друк малюнків на шарфах, або своїх корпоративних знаків. Це відмінний маркетинговий хід, спрямований на популяризацію і впізнаванність товарного знака. Відповідно, все більше розширюється коло їх застосування в різних сферах життєдіяльності. 

Замовляти стильні шарфи з сублімацією on-line дуже вигідно

Високі сучасні технології забезпечили благодатний грунт для супершвидкісних процесів виготовлення виробів прекрасної якості. Серед ефективних методів, що дозволяють нанести зображення на шарфи можна вважати найпопулярнішим – сублімаційний друк. Простий і доступний спосіб дозволяє отримувати красиві, яскраві і чіткі зображення. Дуже приємно, що в Україні тепер настільки ж легко купити шарфик з сублімацією. Для цього цілком достатньо комп'ютера. Інтернет-магазин ПроСтиль не тільки пропонує своїм клієнтам прекрасний вибір якісних виробів. У нас ви зможете самостійно вибрати і колір, і розмір, і певне оригінальне зображення. Наш сервіс налаштований так, щоб за пару хвилин за допомогою спеціальної програми покупець зміг розрахувати вартість свого замовлення. Зрозуміло, ціна на брендовані шарфи залежить і від тиражу, тобто від кількості виробів. Купуючи в нашому супермаркеті товар оптом, покупець отримує хороші знижки. Це дуже зручно для формування великих партій ексклюзивних шарфів.

Прекрасна якість наших виробів зробить ваш бренд більш популярним

Гарний шовковий або атласний шарф з унікальним малюнком можна використовувати в якості подарунка. І тут немає обмежень - замовте один екземпляр для своїх близьких, або десяток для колективу, або кілька сотень для промо-акції. Сублімаційний метод нанесення зображень забезпечує виробам незвичайну практичність. Вони не втрачають привабливості від тривалого використання. Шарф з сублімацією буде служити чудовим доповненням до ділового або вечірнього костюма. За допомогою цього симпатичного аксесуара легко створити романтичний образ для бізнес-леді, або додати вишуканості. Купуючи в магазині ProStil шарфи з сублімацією на замовлення, ви отримуєте масу переваг.

Потрібна консультація?
Для отримання більш детальної інформації та розрахунку нанесення логотипу звертайтесь за телефоном або prostil.com.ua@gmail.com
0 (800) 330-795
Дзвінки безкоштовні

Повна версія

Мобільна версія