ЗІЗ Sizam

Товари 1-24 з 42
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Засоби індивідуального захисту – запорука безпеки на виробництві та в побуті

Продаж засобів індивідуального захисту – один з основних напрямків діяльності компанії ProStil. В епоху індустріалізації перед суспільством постала проблема: як максимально убезпечити себе від шкідливих впливів різного характеру. І правда, адже в будь-якій сфері діяльності, на виробництві і в побуті, існує ризик завдати непоправної шкоди здоров'ю. Так почали активно розроблятися і випускатися засоби індивідуального захисту на всі випадки життя. А, якщо конкретніше, то, відповідно до норм охорони праці і ДСТУ, ЗІЗ класифікують на 11 видів.

До них відносяться:

  • спецодяг та взуття;
  • засоби захисту рук і голови, очей і обличчя, органів слуху і дихання;
  • комплексні захисні засоби та інші.

Призначення різні, але без них не обходиться жодна сфера життєдіяльності людини. І тут мова не тільки про промислові пыдприэмства, але й рызны господарства, пыдроздыли військової чи науково-дослідної діяльності. Засоби індивідуального захисту настільки ввійшли в наше життя, що навіть в побуті без них не обходиться. Халати і накидки, гумові чоботи і берцы, рукавиці і шапки, навушники і респіратори – все це ми, не замислюючись, використовуємо в повсякденності.

Ціна і якість ЗІЗ від компанії ProStil

У пошуках необхідних товарів і послуг, люди звертають увагу не тільки на прийнятні ціни, але і прагнуть отримати при цьому максимальну якість. Інтернет-супермаркет ProStil готовий в цьому допомогти. Ми пропонуємо тільки якісну продукцію, яка досягає рівня високого європейського стандарту. При цьому вартість наших виробів вас приємно здивує. Компанія ProStil ретельно перевіряє кожну дрібницю в процесі виготовлення продукції, відстежує не тільки якість, але і те, на скільки ці речі можуть бути корисні для споживача. Купуючи засоби індивідуального захисту на замовлення в нашому магазині, ви можете бути впевнені, що вони служитимуть довго і надійно, не підведуть в найвідповідальніший момент.

Оптом – дешевше

Піклуючись про комфорт своїх покупців, інтернет-магазин ProStil приймає online-замовлення цілодобово. На сайті легко можна купити необхідні засоби чоч у в Києві, Харкові, Дніпрі чи Запоріжжі, хоч у маленькому селі України. Поспішаємо нагадати, що для оптових покупців діють знижки, які стануть приємним доповненням до високої якості наших товарів. Ціни на ЗІЗ формуються, в залежності від різних факторів. Сюди відноситься як обсяг замовлення, так і додаткові послуги, наприклад, брендування. Якщо ж у вас залишилися питання, скористайтеся послугою зворотного зв'язку, і наші консультанти із задоволенням дадуть вам будь-які роз'яснення. Бажаємо приємних покупок!

Повна версія

Мобільна версія