Послуги

Сублімація
Ми створюємо виразні засоби комунікації методом сублімації на тканинах, одязі і аксесуарах.

Замовляйте за найкращою ціною в компанії ПроСтиль сублімацію на прапорах, прапорцях і вимпелах, футболках, кепках і кружках, та навіть на наметах і шторах.
Шовкографія
Дозволяє нанести зображення на товар з високим ступенем якості та при цьому з мінімальними витратами.

Ми готові нанести для вас логотипи і фірмову символіку на будь-яку рекламно-іміджеву продукцію (футболки, бейсболки, спецодяг, прапори і багато іншого).
Комп'ютерна вишивка
Надаємо клієнтам можливість замовити продукцію з комп'ютерною вишивкою будь-якої складності, не обмеженим тиражем.

Можлива вишивка металізованою ниткою, паєтками, 3D-вишивка.

Брендування – від давнини до наших днів

Сьогодні нікому не потрібно пояснювати, що таке «бренд». Це визначення вживають повсюдно: в моді і торгівлі, в побуті і на виробництві та навіть в шоу-бізнесі. Але хто скаже напевно, що ж це таке насправді і звідки до нас прийшло? У стародавні часи ремісники позначали свої вироби оригінальним клеймом, щоб покупець міг визначити якісні товари конкретного майстра і взяти на замітку на майбутнє. Так, приблизно в тринадцятому столітті до нашої ери формували купівельний попит на свій товар. Різні варіації клейма знаходять і на виробах з Індії, і на кераміці Стародавньої Греції та Риму, і на давньо-китайській порцеляні. Пізніше, в Середньовіччі, почали створюватися мануфактури, а з ними вже з'явилися і торгові знаки. Кожен шанований ремісник прагнув нанести зображення на товар, щоб позначити свої вироби.

А за часів великого переселення європейців в Північну Америку стався справжній бум, ці процеси набрали колосальних обертів. Взявши з собою багаж з накопичених знань в нові землі, суспільство зробило прорив. Заради реклами стали створювати перші яскраві етикетки для залучення інтересу до товарів і, звичайно ж, збільшення попиту на нього. Адже яскравий логотип або емблема часом діють на людей заворожуюче. І з умілою подачею такого «бренду» продажі ростуть з космічними швидкостями, незважаючи навіть на ціну. З тих пір брендинг та брендування не змінилися по своїй суті, але форми змінюються з небувалою винахідливістю. Компанія ProStil пропонує увазі корпоративних клієнтів великих і малих виробництв різноманітні послуги з брендування.

Створення стильного бренду – доступно, ефективно

В умовах сучасних ринкових відносин стало очевидним, що замовити послугу брендування дуже вигідно. Адже «на плаву» залишаються лише ті прозорливі компанії, які використовують перевірені методи маркетингу і здатні запропонувати споживачеві по-справжньому яскравий і стильний бренд, забезпечивши при цьому потужну рекламу. І цю послугу підприємці визнають найкращим способом просування товарних марок на зовнішні і внутрішні ринки. Причому сьогодні величезною популярністю користується не тільки нанесення малюнків на товари, але і використання в рекламних цілях найрізноманітніших речей.

У наш час високих технологій зробили високоякісний друк малюнків на виробах незамінним помічником маркетологів. Як один з основних факторів реклами, цей напрям відмінно працює і просуває торгові марки. Завдяки компанії ProStil послуга брендування в Києві та інших регіонах України стає доступною абсолютно для кожного. Ми створюємо ефективні засоби для будь-якої рекламної кампанії, наносимо емблеми, логотипи, знаки відмінності і будь-які інші необхідні вам зображення на різні текстильні вироби. Залежно від побажань і переваг клієнта, використовуються найпопулярніші методи: сублімація, шовкографія або комп'ютерна вишивка, котрі допоможуть забезпечити необхідний результат.

Ми працюємо тільки з високоякісними матеріалами і високотехнологічним устаткуванням

Що важливо для керівника маркетолога? Створення унікального бренду, який буде незмінно триматися на вістрі уваги споживачів. Сьогодні заради його розкрутки фахівці використовують кожну деталь. Наше підприємство береться нанести зображення на продукцію, яка використовується на спеціальних рекламних акціях або бізнес-семінарах і корпоративах. Професійні фахівці компанії простиль володіють прийомами створення та проведення ефективних промоакцій. Розробка ефектних логотипів і нанесення на уніформу, спецодяг, промо-одяг, прапори, прапорці, вимпели, банери тощо – наша особлива фішка. Замовляйте послугу брендування в режимі on-line. Це просто, швидко і вигідно. Ми знаємо все про брендування одягу і готові щедро ділитися своїми можливостями з клієнтами.

Повна версія

Мобільна версія